eposta yazdır zoom+ zoom-

Rus milletvekili: Erdoğan'ı örnek almamız lazım

Rus milletvekili: Erdoğan'ı örnek almamız lazım

Rus resmi televizyonu 1.Kanal canlı yayın programında konuşan milletvekili Şerin, ABD’nin Rusya’yı hedef adığına işaret etti. Rus vekil Cumhurbaşkanı Erdoğan için de övgüler dizdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-04-2018 23:47 - Güncelleme: 17-04-2018 00:49

Rusya parlamentosu alt kanadı Duma Savunma Komisyonu Başkanı Birinci Yardımcısı Aleksandr Şerin, ulusal çıkarların korunması için Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mücadelesinin örnek alınması gerektiğini kaydetti.

Rus milletvekili, “Yaptırımlarla en iyi şekilde mücadele etmemiz için kendi ekonomi ve paramızı güçlendirmemiz lazım. Hatırlatmam lazım ki bazı ülkeler Rusya’yı ticari partner olarak kaybetmek istemiyor. Amerika “tokat” için 2 ülkeyi düşünüyordu: Suriye ve Kuzey Kore. Ve ABD Rusya’nın üsleri bulunduğu Suriye’yi tercih etti. ABD’nin yaptırımları daha da artacak. Eğer Erdoğan gibi mücadele etmezsek ABD’yi devre dışı bırakmamız zor olacak.

Erdoğan darbe girişimini yapanlara karşı sert şekilde mücadele ediyor. Çıkarlarımızı korumamız için Erdoğan’ın bu sert mücadelesini örnek almamız lazım. Eğer biz de ABD ve onun işbirlikçilerine karşı böyle bir mücadele edersek Washington sakinleşir” dedi.

Şerin daha önce Hava Komandoları Birliği’nde yüzbaşı olarak görev yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Rus milletvekili: Erdoğan'ı örnek almamız lazım haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • MİSAFİR 17 Nisan 2018 09:00 YAHU BÜTÜN DÜNYA BİLİYOR ERDOĞAN DÜNYANIN EN BÜYÜK DEVLET ADAMI AMA BAZILARININ SİLAHI BAZILARININ PARASI ÇOK ZORLARINA GİDİYOR BU ADAMA ONDAN SALDIRIYORLAR ÇÜNKÜ BÜTÜN DÜNYA LİDERLERİNDE OLMAYAN ŞEYLER VAR ERDOĞANDA ÖNCE AYYAŞ DEĞİL ZİNACI DEĞİL ÇOĞU FUHUŞÇU İÇKİCİ AYDIN TAKIMI BATILILARIN EEE DİN YOK İMAN YOK AHLAK YOK İNSAN SEVGİSİ YOK ALAYI KATİL CANİ İŞGALCİ ,,,ŞU PIRIL PIRIL ERDOĞANIN İNANIN HİZMETÇİSİ OLAMAZLAR AMA KADAR DÜNYA İMTİHANI BU

    CEVAP YAZ 2 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro