eposta yazdır zoom+ zoom-

Pişkinliğin bu kadarı: ''Takım elbiseyi giydik yine ceza aldık''

Pişkinliğin bu kadarı: ''Takım elbiseyi giydik yine ceza aldık''

Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesinde nitelikli cinsel istismar suçundan hakkında dava açılan sanık, karar sonrası mahkeme heyeti takdir indirimi uygulamayınca öfkelendi. Sinirlerine hakim olamayan sanık, ceketini yere fırlatırken "takım elbiseyi giydik, yine ceza aldık" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-07-2018 17:01 - Güncelleme: 12-07-2018 17:03

İHA’nın haberine göre Tosya ilçesinde yaşayan M.E.T.’ye, evlenme vaadiyle kandırdığı bir kadına tecavüz ettiği, sonra da görüntülerini çekip şantaj yaptığı iddiasıyla dava açıldı.

Ağır ceza mahkemesinde hakim karşısına çıkan M.E.T., kadına tecavüz etmediğini, rıza dahilinde ilişki yaşadıklarını iddia etti.

Hakim, savcılık ifadesinde tecavüz suçunu kabul ettiğini hatırlatması üzerine sanık, tutuklanacağı düşüncesiyle sinirle ifade verdiğini, o süreçte de tüm suçlamaları kabul ettiğini dile getirdi.

M.E.T., duruşmada “Evleneceğim kızla ilgili videolar da çekmedim, tehdit de etmedim” dedi.

ÇOK SAYIDA SUÇTAN CEZA ALDI
Mahkeme heyeti, sanığa cinsel saldırı suçundan 12 yıl hapis cezası verdi.

M.E.T., kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan üç yıl, özel hayatın gizliliğini ihlal suçundan iki yıl, şantajdan bir yıl üç ay ve 120 gün adli para cezası, tehdit suçundan yedi ay 15 gün, kasten yaralama suçu iki kez işlendiğinden 4 bin 800 lira idari para cezası, hakaret suçundan da 2 bin 100 lira para cezasına çarptırıldı.

Sanığın tutukluluğunun da devamına karar verildi.

Mahkeme heyetinden takdir indirimi bekleyen M.E.T., duruşma salonundan çıkartılırken “Takım elbiseyle gelmeme rağmen… Takım elbiseyi de giydik ama yine ceza aldık” diyerek ceketini çıkartıp yere fırlattı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Pişkinliğin bu kadarı: ''Takım elbiseyi giydik yine ceza aldık'' haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Koray 12 Temmuz 2018 19:38 Takım elbise giyene iyi hâl indirimi yapan hakimlerdir asıl suçlu olan. Böyle gerzekleri beklenti içine sokma da ip onlar !!!

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro