eposta yazdır zoom+ zoom-

Oyunu kullanan ilk lider Başbakan Yıldırım oldu

Oyunu kullanan ilk lider Başbakan Yıldırım oldu

İZMİR'de oyunu kullanan Başbakan Yıldırım yoğun sevgi gösteri ile karşılandı. Oyunu kullandıktan sonra açıklama yapan Yıldırım, "Çıkacak sonuç başımızın tacıdır." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-04-2017 10:31 - Güncelleme: 16-04-2017 15:17

Başbakan Binali Yıldırım İzmir'de Adnan Olcay Ortaokulu'nda oyunu kullandı ve kısa bir açıklama yaptı. Yıldırım, "Akşam sandıklar açılınca sonuçlar ortaya çıkacak. Çıkacak sonuç ne olursa olsun başımızın tacıdır. Milletimizin verdiği karar en güzel karardır." dedi.

Yıldırım'ın oyunu kullandıktan sonra şunları söyledi:

Güzel İzmir'in Menderes ilçesindeyiz. Oyumuzu verdik, vatandaşlık görevimizi yaptık. Şimdi de işimize, gücümüze bakacağız. Bugün Türkiye'nin her köşesinde vatandaşlarımız huzur, kardeşlik içinde medeni şekilde oylarını veriyorlar. Akşam sandıklar açılınca sonuçlar ortaya çıkacak. Çıkacak sonuç ne olursa olsun başımızın tacıdır. Milletimizin verdiği karar en güzel karardır.

referandum" target="_blank">

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Oyunu kullanan ilk lider Başbakan Yıldırım oldu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 16 Nisan 2017 15:57 Tipik . AKP seçmeni. Bunlar oy veriyor işte.

    CEVAP YAZ 4 0
KİMDİR ?
Binali Yıldırım
BİNALİ YILDIRIM KİMDİR?

65. hükümette Başbakan olan Binali Yıldırım kimdir ve aslen nerelidir? Binali Yıldırım'ın özgeçmişi şöyle; 1955 yılında Erzincan Refahiye'de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakül

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro