eposta yazdır zoom+ zoom-

O komiserin odasından neler çıktı? Avukatı sopayla dövüp silah çekmişti...

O komiserin odasından neler çıktı? Avukatı sopayla dövüp silah çekmişti...

BAYRAMPAŞA İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde kadın avukatı önce sopa ile dövüp sonra da silah çekmesiyle ilgili soruşturma kapsamında o komiserin odası arandı. Makam odasından çok sayıda sopa ve benzeri alet çıktı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 05-09-2018 11:16 - Güncelleme: 05-09-2018 11:16

İSTANBUL Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir komiserin, polis merkezinde avukatı önce dövmesi sonra da ona silah çekmesini Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç ve kameraman Uğur Kara ekrana taşımıştı. İşte o komiserle ilgili soruşturma başlatıldı. Makam odası arandı. Makam odasından çok sayıda sopa ve benzeri alet çıktı.

Görüntüler üst amirlerinin odasında yaptığı aramadan. Aramanın nedeni ise İstanbul Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Araştırma Büro Amirliği'nde avukata dayak atılması ve silahla korkutulmasıydı. O görüntülerin ortaya çıkmasından sonra hem savcılık hem de İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan harekete geçti. Çalışkan, soruşturma konusu olan iddiaların titizlikle araştırılmasının talimatını verdi.

DİĞER POLİSLER ARAMA YAPAN POLİSLERE TEPKİ GÖSTERDİ... Gasp Büro Amirliği polisleri de soluğu karakolun içinde kadın avukata sopayla vuran komiserin odasında aldı. Ve ellerindeki arama izniyle amirlerinin odasına arama yapmaya başlandı. Aramalar sırasında bir polis merkezinde bulunmaması gereken nunçaku ile çok sayıda sopa bulundu. Polislerin yaptığı aramaya, karakolda dayak iddialarıya gündeme gelen Araştırma Büro Amirliği'ndeki diğer polisler tepki gösterdi. Aramalar sadece büro amirinin odasında yapılmadı. Polis merkezinin diğer odalarında da suç unsuru olabilecek deliller arandı.

POLİS HEPSİNE EL KOYDU... Polis, arama sonrasında polis merkezinde bulduğu çok sayıda silah, sopa ve suç aleti özelliği taşıyan aletlere el koydu. Sonrasında da karakolda dayak iddiasına adı karışan amirle birlikte dört polis ve bir de temizlik görevlisini gözaltına altı. Kadın görevlinin yakalanmasının nedeni ise klimanın üstünde duran silahı avukata doğrultmasıydı. Soruşturma sonunda ise polislerin tamamı görevden alındı.
 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN O komiserin odasından neler çıktı? Avukatı sopayla dövüp silah çekmişti... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Misafir 05 Eylül 2018 13:18 Sistem failed.......

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro