eposta yazdır zoom+ zoom-

Mike Pompeo toplantıya duayla başladı! Bize yardım et

Mike Pompeo toplantıya duayla başladı! Bize yardım et

ABD Başkanı Donald Trump Türkiye'ye yönelik küstahça tehditlerini sürdürürken Beyaz Saray'daki kabine toplantısında, Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun ettiği dua ile başlaması dikkati çekti. Pompeo, ''Ey Tanrı, babamız, ey insanın kalbini arayan, samimiyetine ve gerçeğe yaklaşmamıza yardım et" şeklinde dua etti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-08-2018 08:54 - Güncelleme: 17-08-2018 08:54

ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray'da yaptığı kabine toplantısının, Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun ettiği dua ile başlaması dikkati çekti.

Amerikan medyasının da takip ettiği ve Trump’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, Bakan Pompeo’nun duasıyla başladı.Trump, bakanlara teşekkür ettikten sonra, "Toplantıya Pompeo'nun duasıyla başlayacağız." diyerek sözü Dışişleri Bakanına bıraktı.

ASKERDE OKUDUĞU DUAYI DİLLENDİRDİ: Pompeo ise "Askerlik günlerinde sıkça okuduğu bir duayı okuyarak toplantıya başlamak istediğini" belirtti.

BİZE YARDIM ET: "Ey Tanrı, babamız, ey insanın kalbini arayan, samimiyetine ve gerçeğe yaklaşmamıza yardım et" sözleriyle başlayan duasında Pompeo'nun "Dürüstlükte ve temiz düşüncede iktidarımızın gücünü arttır" şeklindeki sözleri dikkati çekti.Pompeo'nun yaklaşık bir dakikalık duasının ardından kabine üyeleri Trump'a kısa notlar halinde gündeme ilişkin bilgi sundu. Toplantı daha sonra basına kapalı devam etti.

ABD YÖNETİMİNDE EVANJELİK HAKİMİYETİ: ABD Başkanı Trump dindar biri olarak bilinmese de başta Başkan Yardımcısı Evanjelik Mike Pence olmak üzere kabinedeki bazı isimlerin dini ritüellerini medyanın önünde de yapmaları kamuoyunun dikkatini çekiyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mike Pompeo toplantıya duayla başladı! Bize yardım et haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR44 YORUM
  • Misafir 19 Ağustos 2018 09:30 Allah ın gazabı üzerine olsun abd ve israil

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro