eposta yazdır zoom+ zoom-

Mersin'de reklam panosu için ağaçları kim kesti?

Mersin'de reklam panosu için ağaçları kim kesti?

MERSİN'den gelen haberler bu kez telafi niteliğinde. Mersin'de reklam panosunun görünmesini engellediği gerekçesiyle kesilen 4 ağacın yerine yenileri dikildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-07-2017 14:54 - Güncelleme: 17-07-2017 14:54

Merkez Yenişehir İlçesi Okan Merzeci Bulvarı Kipa kavşağında bulunan reklam panolarını kapattığı gerekçesiyle 4 ağaç, testere ile kesildi. Kamera ile kaydedilen görüntüler ise sosyal medyada yayınlanınca olay ortaya çıktı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın suç duyurusunda bulunduğu kesilen ağaçların kökleri de kurudu. Bunun üzerine Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından söküldü. AĞAÇLARI KİM KESTİ?
Temizlenen toprağa kesilen ağaçlardan daha uzun boylu olan ağaçlar dikildi, can suyu verildi. Kente merkezindeki reklam tabelalarını belediyeden kiralayarak işleten Ada Outdoor Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Bozkurt da yaptığı açıklamada ağaç kesiminin şirketleriyle bir ilgisinin olmadığını ileri sürdü. Bozkurt, "Çekilen video ve verilen mesaj tam bir ustalık ürünü olup, çalışanlar firmamın çalışanı değildir. Şirketimiz ekolojiye, yani doğaya saygılı bir kurumdur. Ağaç katliamı yapan şahsın şirketimizle hiç bir bağı yoktur. Mersin nezdinde yaptığı hizmetlerle kamuoyu taktirini kazanan şirketimize yönelik yapılanların bir algı operasyonu olarak değerlendiriyoruz" diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mersin'de reklam panosu için ağaçları kim kesti? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 17 Temmuz 2017 15:22 bu alçaklığı yapanın da ALLAH evini ocağını dağıtsın inşallah

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro