eposta yazdır zoom+ zoom-

Meral Akşener'den Devlet Bahçeli'ye: Terbiyesiz!

Meral Akşener'den Devlet Bahçeli'ye: Terbiyesiz!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti'ye yönelik sözlerine çok sert çıktı. Akşener Bahçeli'nin 'İpsiz sapsız' sözünü terbiyesizlik olarak niteledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-11-2017 10:15 - Güncelleme: 24-11-2017 10:15

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Best FM'den Ufuk Karcı'nın konuğu oldu. İç ve dış politika hakkında konuşan Akşener, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti'ye yönelik 'İpsiz sapsız' sözünü terbiyesizlik olarak niteledi.

Akşener, ''Bahçeli ve ekibi Türkiye'nin geleceğini Erdoğan sağlayacak tezini AK Parti'den daha fazla savunuyorlar'' dedi. Türkiye'nin Suriye politikasıyla ilgili de AK Parti'ye sert eleştirilerde bulundu. Akşener şöyle konuştu:

ATATÜRK'Ü BİLMEDİKLERİ İÇİN...

Bugün ülkeyi yöneten arkadaşlar monşerler diye bir tanım yapıp, monşerleri attı. Bilgisiz bir grubu başa getirdi. Biz Ortadoğu'nun kanun yapıcısı haline geldik. Osmanlıcıyız diye geçiniyorlar keşke Fatih Sultan Mehmet'in medeniyet tasavvurunu bilselerdi, Abdülhamit'in bu bölgeyle ilgili çok ince hesaplanmış bakış açısını bile bilebilselerdi, zaten Atatürk'ü bilmedikleri için bugüne gelindi.

Son ankette İYİ parti bombası! MHP şok olacak AK Parti ise...

KARDEŞİM ESAD'A GERİ DÖNÜYORUZ

Kimse Ortadoğu'da abi falan olamaz. Şahsi dostluklar dış politikayı belirleyemez. Suriye'de Esad kardeşimdi, Esed oldu şimdi Esad kardeşime dönüşüyor. Süleyman Şah Türbesi'ni kaçırdık öyle bir eziklik oldu. 4 milyon bizde var Suriyeli göçmen, 50 bin kişide Kanada'da varmış.

SURİYELİLERİN ÜLKELERİNE DÖNMELERİNİ İSTERİM

Bu insanların hepsi yerlerinden yurtlarından edildi. Bu insanların çocukları 10 yıl sonra 4 milyon insanı entegre edecek hiçbir tavrınızda olmadığı için bu insanlar bu ülke için kriminal hale gelecektir. Ben Esed'in Esad'a dönmesine seviniyorum ama PYD'nin de devlete dönüşmesine çok üzülüyorum. Suriyeli insanların ülkelerine dönmelerini çok isterim ama bu bir kovma değildir.

Ben de göçmen bir ailenin çocuğuyum. İnsani çerçevede dünyayı da bu sistemin içine dahil ederek Suriyelilerin vatanlarına dönmesinin yolunu bulmak lazım. Türkiye an itibarıyla bu arkadaşlar sayesinde bir hendek ülke haline gelmiştir.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Meral Akşener'den Devlet Bahçeli'ye: Terbiyesiz! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR46 YORUM
  • hasan bal 25 Kasım 2017 08:08 koltuk ve ikbal için el etek öpenler,dün hırsız,vatan haini dediklerinin önünde diz çökenler hala adamım diye konuşursa dikkate alma

    CEVAP YAZ 17 5
KİMDİR ?
Meral Akşener
MERAL AKŞENER KİMDİR?

İYİ Parti'nin kurucusu ve Genel Başkanı olan Meral Akşener kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Türkiye'nin ilk ve tek kadın İçişleri Bakanı ünvanına sahip olan Meral Akşener, 18 Temmuz 1956'da İzmit Gündoğdu'da doğ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro