eposta yazdır zoom+ zoom-

Mafyanın işkence görüntüleri şok etti! Etek giydirip bacağına...

Sedat Peker'in paylaştığı mafya dayağından sonra yeni bir görüntü daha internete düştü. Yeraltı dünyasının cezaevinde bulunan isimlerinden birinin adamı olduğu ileri sürülen bir genç işkenceye uğruyor. Görüntüler olay yarattı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 05-10-2017 09:59 - Güncelleme: 05-10-2017 09:59

Sosyal medyaya düşen görüntüler olay yarattı. Yeraltı dünyasının cezaevinde bulunan isimlerinden birinin adamı olduğu ileri sürülen bir gencin kendi ‘babasına’ ihanet etmesi üzerine ‘cezalandırılmasının görüntüleri yayınlandı.

Görüntülerde adının T.Z. olduğu belirtilen kişiye pembe etek giydirilmiş. Silah zoruyla “Yediğim ekmeğe şerefsizlik yaptım” dedirtilen adam daha sonra bacağına ateş etmeye zorlanıyor.


Yüzüne silah doğrultulan adam tekrar tekrar aynı şeyi söylemek zorunda kalıyor. Ağır küfürler ve hakaretlerin eşlik ettiği görüntülerdeki adamın akibeti bilinmiyor.

SEDAT PEKER DE BEĞENMİŞTİ
Geçtiğimiz haftalarda benzer bir video daha internete düşmüştü. O görüntülerde ise bir kişi arabanın içinde feci şekilde dövülüyor ve Sedat Peker'den özür dilemesi isteniyordu. Sedat Peker de o videoyu paylaşınca olay olmuştu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Mafyanın işkence görüntüleri şok etti! Etek giydirip bacağına... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro