eposta yazdır zoom+ zoom-

Kırklareli hava durumu meteoroloji kar alarmı verdi

Kırklareli hava durumu meteoroloji kar alarmı verdi

KIRKLARELİ için meteorolojinin yaptığı son hava durumu tahmininde kar uyarısı var. 14 Ocak pazar günü kar yağışı Kırklareli kentinde etkili olacak. 15 Ocak pazartesi günü de 35 ilde meteoroloji kar alarmı verdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 13-01-2018 12:18 - Güncelleme: 13-01-2018 12:18

KIRKLARELİ hava durumu raporu kar uyarısıyla geldi. Meteorolojinin tahminlerine göre haftasonu kar yağışı Türkiye'yi etkileyecek. Kırklareli de kar yağışı beklenen iller arasında. Pazar günü 42 ilde görülecek olan kar yağışı pazartesi günü de 35 ilde devam edecek. Salı günü ise kar yağışı yerini sisli ve güneşli bir havaya bırakacak.

Meteorolojinin pazar günü için kar yağışı uyarısı verdiği 42 il şu şekilde: Ankara, Edirne, Kırklareli, Balıkesir, Bursa, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Kırıkkale, Afyon, Bolu, Çankırı, Kastamonu, Bartın, Karabük, Konya, Çorum, Yozgat, Amasya, Tokat, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Karaman, Kayseri, Sivas, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Tunceli, Erzurum, Bingöl, Muş, Bitlis, Van, Ağrı, Iğdır, Ardahan, Kars, Artvin ve Hakkari. 

Kırıklareli için meteoroloji 5 günlük hava durumu tahmini yayınladı. Kar yağışı beklenen Kırklareli hava durumu şu şekilde;

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kırklareli hava durumu meteoroloji kar alarmı verdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro