eposta yazdır zoom+ zoom-

Kılıçdaroğlu'ndan 'değişim olacak' açıklaması

Kılıçdaroğlu'ndan 'değişim olacak' açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, olağanüstü kurultaya ilişkin basın açıklamasında bulundu. Kılıçdaroğlu, "Değişim olacaktır, hiç kimse bundan endişe duymasın" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-07-2018 14:47 - Güncelleme: 24-07-2018 14:47

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, olağanüstü kurultay tartışmalarıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Muhaliflerin imza topladığı CHP'de zor günler geçiren Kılıçdaroğlu, bu kez farklı bir çıkış yaptı. Parti kulislerinde Kılıçdaroğlu'nun Temmuz sonunda A Takımı'nda değişikliğe gideceği konuşuluyor.

Partisinin grup toplantısından sonra bir gazetecinin "kurultay tartışması var, farklı imza sayıları zikrediliyor" sorusuna Kılıçdaroğlu şu yanıtı verdi:

"Son 10 yılda en büyük değişimi yaşayan parti CHP'dir. Değişmeyen bir şey varsa o da değişimdir. Göreceksiniz yeni süreçte partide ciddi değişiklikler olacaktır. Biz partiyi Türkiye'nin bütün coğrafyasında konuşulur hale getirdik. Partiyi dar alanlarda tartışmanın ötesinde çok daha geniş alanlarda tartışılmasını sağladık. Bu ülkede demokrasinin gelmesi için her türlü mücadeleyi verdik, vermeye de devam ediyoruz. Dolayısıyla değişim olacaktır, hiç kimse bundan endişe duymasın."

4 GÜN ÖNCE "BİRİLERİ KOLTUK DERDİNDE" DEMİŞTİ
Geçtiğimiz günlerde benzer bir soruya Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin gündemine bir bakmamız lazım. İnsanlar hapishanelerde tutuluyor. Yargı eliyle yargısız infazlar yapılıyor. Ekonomi perişan vaziyette. İnsanlar geçim derdinde. Birileri koltuk derdinde, olacak şey değil" ifadelerini kullanarak isim vermeden Muharrem İnce'ye göndermede bulunmuştu.

CHP'de imza bilmecesi muhalifler '618' dedi ama...

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kılıçdaroğlu'ndan 'değişim olacak' açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR20 YORUM
  • görülecek degişim 24 Temmuz 2018 18:01 Görceksiniz partide büyk degişim olacakmı demiş Kemal.. Kimler degişecek kendi saplantı haline getirdigi koltugumu bırakacak. muharremcileremi dikta edecek tek adam kemal.

    CEVAP YAZ 0 3
KİMDİR ?
Kemal Kılıçdaroğlu
KEMAL KILIÇDAROĞLU KİMDİR?

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktis

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro