eposta yazdır zoom+ zoom-

Kamalak'tan ilginç Erbakan benzetmesi

Kamalak'tan ilginç Erbakan benzetmesi

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Erbakan'dan sonra partinin değiştiği iddialarına ilginç bir benzetmeyle cevap verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-01-2015 18:49 - Güncelleme: 28-10-2015 22:18
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Hazreti Peygamber'den sonra İslamiyet ne ölçü de değiştiyse, bizim de Erbakan Hoca'dan sonra çizgimiz aynı ölçüde değişti" değerlendirmesinde bulundu. 
 
Saadet Partisinden yapılan yazılı açıklamada, Kamalak'ın Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi öğrencilerini kabul ettiği belirtildi.
 
Öğrencilere, "Doğru bildiğiniz yolda, tek başınıza olsanız da dik durun ve doğru bildiğinizden ayrılmayın" nasihatinde bulunan Kamalak, soruları da yanıtladı. 
 
Kamalak, "Erbakan Hoca’nın vefatından sonra Milli Görüş ve Saadet Partisinin çizgisi ne ölçüde değişti" sorusuna, "Hazret Peygamber'den sonra İslamiyet ne ölçü de değiştiyse bizim de Erbakan Hoca'dan sonra çizgimiz aynı ölçüde değişti" yanıtını verdi.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kamalak'tan ilginç Erbakan benzetmesi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR13 YORUM
  • mükremin 03 Şubat 2015 00:49 Milli görüş şahısların hobilerine kaldıysa yandık desenize.oguzhan asiltürk ve yaşdaşları emekli olmalı.koltuk sevdası her daim yıkıcı olmuştur.halkın teveccühünü kaybeden bu yaşdaşlar geri çekilmeyi kabullenmeliler..kamalak mı başkan oğuzhan bey mi belli değil.olmuyorsa çekilmek daha büyük bir erdemdir bence.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro