eposta yazdır zoom+ zoom-

İnternetten tanıştığı kadına kamerada soyundu sonrasında...

İnternetten tanıştığı kadına kamerada soyundu sonrasında...

Edirne'de O.S.C isimli kişi, internet üzerinden tanıştığı 'ebru.kiz1' nickli kadınla karşılıklı kamera açıp soyundu... Daha sonra da 'kadın bana şantaj yapıyor" diye savcılığa koştu...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-04-2018 16:50 - Güncelleme: 16-04-2018 17:25

EDİRNE'de polise başvuran O.S.Ç. isimli erkek, internetten tanıştığı ve karşılıklı kamera açarak video görüntülerini çektiğini iddia ettiği kadından şikayetçi oldu.  

Edirne Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne başvuran O.S.Ç., internette yeni tanıştığı 'ebru.kiz1' rumuz isimli kadın kullanıcı ile görüntülü konuşurken karşılıklı kamerada soyunduklarını anlattı.

Karşılıklı soyundukları kadının, kendisinin görüntülerini kaydedip 3 bin lira vermediği takdirde tanıdıklarına yollamakla tehdit ettiğini öne süren O.S.C, kadından şikayetçi oldu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İnternetten tanıştığı kadına kamerada soyundu sonrasında... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • salhor 16 Nisan 2018 20:28 İnsanlar nelerle meşgul!.. Hayret! Geçim dertleri, çoluk çocuk kaygıları, borç harç telâşları yok anlaşılan. Daha bugün bir Kur'ân kanalında "dünyâda nefsine uyanların "Kulakları kahredecek olan sûr (!) sesiyle kabirden kalkışları, herkesin kendisine yetecek derdinin olacağı ve kimsenin kimseyi görmeye çalışamayacağı"ile ilgili âyetler okundu, me'âl verildi. Titredim. Biliyor olsam da titredim. Allâhü Te'âlâ cümlemizi mâlâyânî işlerden, günahlardan korusun!

    CEVAP YAZ 2 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro