İbrahim Tatlıses canlı yayında evlenme teklif etti ama reddedildi! Eski eşini dövdü mü?

İBRAHİM Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız ile yeniden evleneceği iddiaları gündemde. Ayşegül Yıldız katıldığı 2. Sayfa adlı magazin programında yeniden evlenip evlenmeyecekleri sorusuna "yeniden ilişki kuramayız. yeniden evlenmemizin imkanı yok" deyince İbrahim Tatlıses telefona sarıldı ve canlı yayında Ayşegül Yıldız'a aşkını ilan edip evlilik teklif etti.

Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız katıldığı 2. Sayfa adlı magazin programında bir araya gelip gelmeyecekleri konusundaki sorulara yanıt verdi. İbrahim Tatlıses’le çocukları için bir araya geldiklerini ancak yeniden bir ilişki kuramayacaklarını söyleyen Ayşegül Hanım, “İbrahim Tatlıses’le yeniden bir araya gelmemin ve evlenmemin imkanı yok” şeklinde konuştu.

İBRAHİM TATLISES CANLI BAĞLANTI YAPTI... Canlı yayına telefonla bağlanan İbrahim Tatlıses eski eşine canlı yayında evlilik teklifinde bulundu.

Eski eşine aşık olduğunu ve hiçbir ilişkisinde aşık olmadan çocuk yapmadığını söyleyen Tatlıses, teklifinin geçerli olduğunu söylemesine rağmen eski eşinden olumlu bir yanıt alamadı.

  • Magazin 09 Kasım 2018 11:25
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN İbrahim Tatlıses canlı yayında evlenme teklif etti ama reddedildi! Eski eşini dövdü mü? videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro