MEDYA

Tuğba Ekinci'den canlı yayında skandal çıkış: Türk erkeği sevdiği kadını döver

Tuğba Ekinci, Ahmet Kural'ın sevgilisi Sıla'yı dövmesine desteğini sürdürken skandal üstüne sıkandala imza attı. Hem kadına şiddete destek verdi hem de dayak yiyen kadınları suçladı...

AHMET Kural'ın sevgilisi şarkıcı Sıla'yı dövmesine tek destek veren ünlü olarak ortaya çıkan ve hergün yaptığı açıklamalarla gündemde kendine yer bulmaya çalışan Tuğba Ekinci'den yeni bir skandal çıkış daha geldi. Tuğba Ekinci bu kez de katıldığı bir canlı yayında milyonların gözününü içine baka baka kadına şiddeti herkese kabul ettirmeye çalıştı ve "Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır" dedi.

Habertürk TV'de yayınlanan ve ‘Kadına yönelik şiddet' konulu Nedir Ne Değildir programına konuk olan Tuğba Ekinci'nin sözleri tartışmalara neden oldu. Gazeteci Mehmet Akif Ersoy'un moderatörlüğünü yaptığı programda konuşan Ekinci, kadına yönelik şiddet hakkında "Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır. Ben ilişkilerin tatlı sert olmasından yanayım" dedi. Ekinci, şöyle devam etti:

TÜRK KADINI NORMAL ADAMLA ANLAŞAMIYOR... Bu zihniyetle mücadele etmek şiddetle mücadele etmekten daha zor. Türk kadını normal adam ile anlaşamıyor. Hafif buluyor. Nerede kazak adam, bu daha erkek diyor. Türk kadını güzel adamları light buluyor. Bu beni koruyamaz diyor.

Sitene Ekle
Yorumlar