BIST 1.441
DOLAR 8,51
EURO 10,28
ALTIN 499,32
MEDYA

Herkesi şoke etti! Bu kadın 50 yıldır beton yiyor

Show TV'de yayınlanan Zahide Yetiş'le programına katılan Nazmiye adlı bir kadın 50 yıldır beton yediğini açıkladı. 'Çok tatlı geliyor bilmiyorum. Ekmek su gibi arıyorum' diyen kadın anlattıklarıyla izleyicileri şoke etti.

Show TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Zahide Yetiş'in yaptığı Zahide Yetiş'le programına katılan 50 yıldır beton yiyen Nazmiye Hanım izleyicilerin ağzını açık bıraktı.

İlk ne zaman beton yediği hakkında bilgi veren beton yiyen kadın, hikayesini anlatarak, "8 yaşında beton yemeye başladım. Babam inşaat yapıyordu. Bir gün o güzel toprak kokusuna, boya kokusuna dayanamadım. Bir parça kopardım. Çocukken o şekilde duvar yemeye başlamış oldum. Hep yedim, hep yedim.

DİŞLERİM KIRILIYOR: Fakat ailem hiç görmediler. Çok tatlı geliyor bilmiyorum. Ekmek su gibi arıyorum. Beton yerken dişlerim kırılıyor. Ama vücudum istiyor. Belirli yerlere beton koyuyorum. Yastığımın altına cebime, her yere saklıyorum. Çünkü çocuklarım ve eşim betonları atıyor. Çocuklarıma kötü örnek olmak istemediğim için çocuklarımdan ve eşimden gizli gizli yedim." dedi.

ORGANİK BETON YİYORUM: Organik beton dışında hazır beton yiyemediğini ifade eden kadın, "Beton bulamadığım zaman çatıya çıkıp oradan kopartıyorum. Genelde organik beton yiyorum. Diğer betonları yiyemiyorum. Her gün bir kibrit kutusu kadar yiyorum. Ağzım ile betonu un gibi eziyorum. Evin her yerine beton saklıyorum. Bana göre beton altından daha değerli." dedi.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Sokak hayvanlarını beslediği için tekme tokat dövdüler
Devasa heyelan anı otobüs kamerasına yansıdı
Erkek aslan öyle bir şey yaptı ki!
Ufaklık, parktan ayrılma vakti gelince bunu yaptı
Tuğba Ekinci'den canlı yayında skandal çıkış: Türk erkeği sevdiği kadını döver
Konya'da uçak restoranda yangın
Sahibine küsen kedi asla taviz vermedi
Muhteşem İkili 3. bölüm fragmanı
Söz 59. bölüm fragmanı
Çukur 42. bölüm fragmanı: 2. sezon 9. bölüm
Yorumlar