eposta yazdır zoom+ zoom-

HSK'dan 10 hakim ve savcı için flaş karar

HSK'dan 10 hakim ve savcı için flaş karar

HSK, 8'i açığa alınan, 2'si meslekten ihraç edilen 10 hakim ve savcıyı mesleğe geri kabul etti. Başvuruları değerlendiren HSK, 8'i açığa alınan, 2'si meslekten ihraç edilen 10 hakim ve savcıyı mesleklerine iade etti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-01-2018 19:40 - Güncelleme: 04-01-2018 00:29

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), 8'i açığa alınan, 2'si meslekten ihraç edilen 10 hakim ve savcının göreve dönmesine karar verdi.

Alınan bilgeye göre, açığa alınan veya meslekten ihraç edilen bazı hakim ve savcılar, "Mor beyin yazılımıyla telefonlarının ByLock'a yönlendirilerek mağdur edildikleri" gerekçesiyle, mesleğe dönmek için HSK'ya başvuruda bulundu.

Söz konusu başvuruyu değerlendiren HSK, 8'i açığa alınan, 2'si meslekten ihraç edilen 10 hakim ve savcıyı mesleklerine iade etti.

Görevlerine dönmelerine karar verilenlerden 7'sinin isimleri:

"Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi 1. Hukuk Dairesi Başkanı Muharrem Yılmaz, Bursa Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fahrettin Baş, Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fatih Mehmet Aksoy, Ankara Vergi Mahkemesi Başkanı Ahmet Çimen, Safranbolu Savcısı Alper Zeki Gürel, Konya Bölge İdare Mahkemesi Üyesi Nurullah Çelik, Sungurlu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Serdar Softaoğlu."

Büyük bylock dalgası! Askerler, memurlar ve bir rektör eşi varBüyük bylock dalgası! Askerler, memurlar ve bir rektör eşi varBüyük bylock dalgası! Askerler, memurlar ve bir rektör eşi varBüyük bylock dalgası! Askerler, memurlar ve bir rektör eşi varHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN HSK'dan 10 hakim ve savcı için flaş karar haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • GERÇEKÇİ BİR İNCELEME ŞART... 04 Ocak 2018 09:25 ÇALINAN SORULARI KAMPA ALDIKLARINA YEMİN ETTİRİP KADROLARI İŞGAL EDENLERİN TESPİTİNİ YAPMAK ÇOK MU ZOR?ALIRSIN SORU KİTAPÇIKLARINI,HİÇ BİR İŞLEM YAPMADAN MATEMATİK SORULARINA CEVAP VERMİŞ İSE BELLİ Kİ ÇALINAN SORULARLA SINAVI KAZANMIŞ.

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro