eposta yazdır zoom+ zoom-

Herkesi şoke etti! Kadınlardan hoşlanıyorum deyince...

Herkesi şoke etti! Kadınlardan hoşlanıyorum deyince...

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nun programında alandaki izleyicilerden birinin sorusu herkesi şoke etti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-05-2018 11:34 - Güncelleme: 20-05-2018 11:34

Nihat Hatipoğlu'nun programında ilginç sorular sorulmaya devam ediyor!
Sultanahmet Meydanı'ndan canlı yayınlanan programda mikrofonu alan kadın izleyici, "Doğuştan bayan olarak gelmişim ama kendimi erkek gibi hissediyorum. Bayanlardan hoşlanıyorum. Bunun tedavisi var mı? Bana 'bayan' denilince zoruma gidiyor " şeklinde bir soru yöneltti.

Durumun psikolojiyle alakalı olduğuna vurgu yapan Nihat Hatipoğlu, kadın izleyicinin sorusuna şu cevabı verdi:


"Kendinizi disiplinli tutmanız ve duygularınıza hakim olmanız gerekiyor. Bu senin imtihanın olabilir hanım kızım. Mücadele etmen gerekir. Nefsine değil, inancına ve aklına teslim olman daha doğru olur."

Hatipoğlu, seyircinin şaşkınlığına tepki olarak da "Bu tip sorular da olabilir, neticede hepimiz bu toplumun bir parçasıyız. Anlayışla karşılacağız" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Herkesi şoke etti! Kadınlardan hoşlanıyorum deyince... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • xtr 20 Mayıs 2018 12:41 Hocanın kalkıp da tıpbi konularda ahkam kesmesi yok mu, tam Türkiye'ye özgüdür. İlahiyatçı mı yoksa tıp uzmanı mı? Neymiş psikolojikmiş, tedavisi varmışmış :)

    CEVAP YAZ 11 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro