eposta yazdır zoom+ zoom-

Gökyüzü yarın sabah bonus dağıtacak! 

Gökyüzü yarın sabah bonus dağıtacak! 

Yarın sabah 09.14'te güneş tutulması var. Eğer yakalayabilirseniz gökyüzü bol bol bonus dağıtacak.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-04-2014 16:09 - Güncelleme: 27-10-2015 19:40

NESRİN YILMAZ-İNTERNETHABER

29 Nisan Salı sabahı saat 9.14’de Boğa burcunun 8. Derecesinde ‘Kadersel bir Güneş Tutulması’ yaşanacak. Geri dönüşümü olmayan ve olayların zincirleme gelişeceği bir tutulma gerçekleşecek.

Peki bu durum burçları nasıl etkileyecek? Hangi burç Allah'ın hangi ismini zikretmeli? "Esmaların Gizli Hazinesi" kitabının ünlü yazarı Nilda Ferhan Efeçınar, yarın gerçekleşecek Güneş tutulmasının burçlar üzerindeki etkilerini ve neler yapılması gerektiğini anlattı.

29 Nisan’da gerçekleşecek bu Güneş Tutulmasının etkisi nelerdir?

ENERJİSİNİ YÜKSEK TUTANLARA BONUS VAR 

29 Nisan sabahı saat 9.14 Boğa burcunun 8. Derecesinde gerçekleşecek olan Güneş Tutulması enerjisini yüksek tutan kişilere bonus dağıtıyor. 23 Ekim 2014 teki Güneş tutulmasına kadar etkili olacak olan bu tutulma öncelikle toprak gruplarını ikinci sırada da su gruplarını daha çok etkileyecek. Bunun yanı sıra yükseleni toprak veya su olan ve yahutta gezegen haritasında toprak ya da su tabiatı fazla olan kişiler de çok olumlu etkiler alabilecekler. Boğa burcunun özelliği, verimlilik, toprak, mal, mülk, para ve şans oldnilda.jpguğu için hemem hemen her burç mensubu bu konularda sürpriz güzelliklerle karşılacak. Kimileri ev alırken, kimileri çok paraya sahip olabilecek, yada uzun soluklu ve verimli iş ve ilişkiler gerçekleşmeye başlayacak. Pek çok kişi uzun ömürlü ve sağlam işlere ve evliliklere sahip olabilecek. Tutulmadan sonra yapılan evliliklerin ya da iş girişimlerinizi temeli sağlam olacak gözüküyor.

Kimler bu kozmik bonus yağmurundan faydalanabilecek?

OLUMSUZ DÜŞÜNENLERE BONUS YOK 

Ancak tekrar belirtmeliyim ki bu kozmik bonuslar enerjisini yüksek tutanlar için geçerli olabilecek. Olumsuz düşünen, aklına en olumsuz düşünceyi getiren, güzelliklerin kendisini bulacağına inanmayan, kalbinde öfke ve kin enerjisini güçlü bir şekilde barındıranlar fırsatları yakalayamayabilirler. Algıda seçicilik bir yasadır. Neye inanırsan onu görür ve yaşarsın. Enerjisi olumsuz olanlar neredeyse gözünün önünde duran şansı fark edemeyebilirler, fırsatları kaçırabilirler. Enerjisi olumlu ve yüksek olanlar ise bütün şansları görür ve değerlendirebililer.

Bunun için kişiler ne yapmalı nasıl çalışma yapmalılar?

VİZYON PANOSU HAZIRLASINLAR


Çalışma 1: Bilinçli seçim: Ne istediğinie kişiler karar versinler ve bunun için mümkünse bir vizyon panosu hazırlasınlar. Bir karton üzerine istedikleri evleri, evlilikleri, ve diğer arzu ettiklerini çağrıştıracak bir pano yapsınlar. İnsanların arzularını gerçekleştirememelerine engel olan çok önemli bir noktayı belirtmek istiyorum. Mesala bir kişi ev almak istiyor ve zihni hemen devreye girerek nasıl olur ki? Nereden bulacağım ben bu kadar parayı? Gibi düşüncelere giriyor. Ya da arabamı satarım, kredi alırım gibi yollar düşünüyor. İşte bu noktada isteklerinin gerçekleşmesini engelliyor. Bizden istenilen ne istediğimiz, yollara karışmak ya da nasıl olacağına karışmak kişinin kendisine koyduğu en büyük engel oluyor. Biz imaj panomuzu yaparak Allah’tan görüntülü bir dua talebinde bulunuyoruz. Yollara karışmak, olup olmayacağına dair düşüncelerle zihni karıştırmak Allah’ın işine karışmak. Çünkü bir oluşumu gerçekleştirecek bizim sınırlı aklımızın alamayacağı sonsuz olasılıklar var. Biz yollara karışarak olasılığı bir olasılağa indiriyor ve oluşuma giden yolu kapatıyoruz ya da geciktiriyoruz. Allah’ın olanakları sonsuz bizim görevimiz ne istediğimize karar vermerek irademizi ortaya koymak olmalıdır. Gerisini Allah’a bırakmalyız ve plan yapmamalıyız. Burada hedef ile plan karıştırılmasın, Hedef; ne istediğinizi bilmektir, Plan ise o hedefe giden yollardır. Plan yapmaya oluşumla ilgili durumlar hayata geçtiği zaman başlayacağız. Mesala kişi evlenmek istiyor ve zihni de ona şöyle söylüyor  “arkadaşlık grubunu geliştiremezsen kimseyi bulamazsın”, “birilerine evlenmek istediğini söylemezsen seni kimseyle tanıştırmaz” vb. Gibi. Halbuki belki bir uçağa binecek ve yanında kişi evleneceği kişi olacak, bunu Allah dışında kimse bilemez. Yoları Allah’a bırakacağız. Ne zaman plan başlayacak? Kişiyle tanıştınız ve görüşmeler ciddiye gitmeye başladı, işte o zaman evlilik planları başlayacak. Öncesinde değil. İşte bu püf nokta gerçekten çok önemli bu nedenle koçluk seanslarımda üzerinde en çok duruduğum konuşardan biri de budur.

BİLİNÇALTINIZI KODLAYIN 

Çalışma 2 : Bilinçaltı kodlama: Zihnimizin %90'lık bölümü Bilinçaltı zihindir ve bilinçaltımız neye inanırsa biz onu yaşarız. Bu çok detaylı bir konu yukarıdaki cümle en kısa tarifi. Bu nedenle bilinçaltımızı istediğimiz şeyin olacağına inadırmalıyız. İnanıyor olsak yaşıyor olacaktık zaten. İnanmayarak başlayacağız işe elbette, her sabah ve her gece olumla yaparak bilinçaltımızı istediğimiz şeyin olacağına inandırmak için olumlamalar yapacağız. “Ben aşk ve sevgi dolu, güven ve sadakat dolu bir evlilik yapacağıma inanıyorum”, “Ben çok büyük ferah bir eve sahip olacağıma inanıyorum”, “ Ben kendi işimi kuracağıma inanıyorum”, “Ben paranın daima akacağına inanıyorum” gibi olumlamalar yapmalıyız. Başlangıçta bu şekilde başlayan olumlamalar 2 ay sonra oldu diline dönmeli “Benim aşk ve sevgi dolu, güven ve sadakat dolu bir evliliğim var”, “Benim çok ve bereketli param var”, “Benim muhteşem bir evim var” vs. Zihnin oldu diline geçebilmesi için 2 hücresel bölünmeye ihtiyacı var. Bu konular çok geniş kısaca bu şekilde aktarabiliririm. Dileyenler “Bilinaçltının Büyüsü” kitabımdan yararlanabilirler.

OLMAZSA OLMAZ ZİKİR  

Çalışma 3: Enerjiyi yükseltme: Geldik benim için olmazsa olmaz en önemli çalışma olan Zikir çekmeye. Zaten Allah tarafından bize kodlanmış olan, doğduğumuz anda gökyüzündeki gezegenlerden gelen şualarla yani ışınlarla aktive olan Allah’ın bizi onurlandırarak, halife kıldığı Allah’ın güzel isimlerine. Yaradan öylesine muhteşem bir sistem oluşturmuş ki vahyinde dediği gibi gezegenleri öyle boşuna yaratmamış. Kur’an-ı Kerim’de 6 sure planetlerin isimleri ve Allah bu planetlere ve onların yörüngelerine yemin ediyor. Çok geniş bir konu kısaca doğan her insan doğduğu anda gökyüzünden hipofiz besine akan ışınlarla aktive oluyor ve böylece kişilerin karakteristik özellikleri ve gelecek karşılaşacağı deneyimleri de belli oluyor. Bir venüz gezegeni etkisinde doğan kişi güzelliğe ve sanata düşkün olur, adalet ve uzlaşma isterken, Mars etkisinde doğan b,ir kişi rekabetçti, kıskanç, hırslı, kindar olabilir. Yada Merkür etkisi altında doğan güçlü bir entellüktüel zekaya sahip olabilir, sağlığa, temizliğe çok önem verebilir. Örnekler çoğaltılabilir. Doğduğu anki natal doğum haritası üzerinden her yıl pek çok gezegen transit yapar ya da şimdiki konumuzda olduğu gibi Güneş tutulmalarından etkilenir. Herkes etkilenir ve herkes kendi haritasına göre benzersiz bir etkilenme yaşar planetlerin etkileriyle. Çünkü herkesin doğum haritası parmak izi gibidir ve dünyaya gelen hiç bir canlının bir başka canlıyla doğum haritasının aynı olması mümkün değildir. Benzer olabilir ama asla aynı olamaz. Olması için aynı anda aynı yerde doğum olması gerekmektedir. İkiz doğanlar da bile zaman farkı vardır. Bu zaman farkıyla gezegenler konum ve açı değiştirirler. Aynı yerde de aynı anda doğamaz. Çünkü iki kadın birebir üst üste doğum yapamaz.

Önümüzdeki 6 aylık süreç için Burçlar adına bazı esmalar önereceğim. Bence ömür boyu çekmekte fayda var ancak en azından bu güneş tutulması ve sonrasında bonusları yakalamk için 6 ay çalışma yapabilirler. 23 Ekim 2014 tutulmasında başka esma önerilerim de olacaktır.

KOÇ BURCUNA PARA ENERJİSİ 

Koç Burçları; bu tutulmanın etkisiyle maddi büyük kazançlara sahip olabilirler bu nedenle enerjisini yüksek tutmalı ve para enerjisini çekecek “Ya Ganiy Ya Mugniy” esmalarını 2160 kere Güneş ya da Venüs saatlerinde zikretmelidir. Bunun dışında “ Vahid-ül Ehad” esmasını günde 63 kere, Mars saatinde zikiretmeliler.

BOĞA BURÇLARI HER ALANDA ŞANSLI

Boğa Burçları bu tutulmanın etkisiyle yaşamlarında pek çok bonus yakalayabilme fırsatına sahip olabilecekler. Hemen hemen her anlamda gelişim ve değişimlerin olabileceği bir dönem başlıyor Boğa burçlarına. Özellikle dış görünümlerinde ve ya dış dünya verdikleri imajlarda değişim yaşayabilirler. “Ya Kerim Ya Vehhab” esmalarını 284 kere venüs saatlerinde çekmeleri büyük fırsatlar ve şanslar yakalamalarını sağlayacaktır.

İKİZLER BURCU GEÇMİŞİ BIRAKSIN

İkizler Burçları içinde çok önemli bir tutulma gerçekleşiyor, bir dönemi kapatıp başka bir döneme başlıyorlar. Eğer hala geçmişe takılı yaşıyorlarsa gelişim kaydedemeyebilirler. Geçmişi tamamen bırakıp, yeniliklere açılmalılar ve en önemlisi yaşamı zihinle algılaktan çok kalple algılamaya özen göstermeliler, çok önemli bir tutulma gerçekleşiyor, bir dönemi kapatıp başka bir döneme başlıyorlar. Eğer hala geçmişe takılı yaşıyorlarsa gelişim kaydedemeyebilirler. Geçmişi tamamen bırakıp, yeniliklere açılmalılar ve en önemlisi yaşamı zihinle algılaktan çok kalple algılamaya özen göstermeliler. “Ya Mubdi Ya Muid” mucize esmalarını hergün 181 kere Merkür saatinde zikrederlerse çok güzel başlangıçlara kucak açmış olurlar.

YENGEÇLER BEKLEMEDİKLERİ SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞACAK 

Yengeç Burçları beklemedikleri çok güzel süprizlerle karşılaşabilirler. Dilekleri gerçekleşebilir. “Ya Hallaku Ya Haliku Ya Musavviru” şeklinde her gün 1000 defa ay veya güneş saatinde zikrederlerse muhteşem olur.

ASLANLAR KARİYER YAPACAK 

Aslan Burçları için çok büyük şanslar getiriyor bu tutulma özellikle kariyer hayatlarında muhteşem yükselişler yaşayabililer. “Ya zül Celali vel ikram” esmasını hergün 1100 kere Güneş saatinde zikretmeliler.

BAŞAKLAR TAŞINMAZ ALABİLİR 

Başak Burçları hem maddi hem de manevi alanda büyük bolluklarla karşılaşabilier. Taşınamaz mal alabililer, zenginleşebiler ve/veya manevi mertebelerinde yükseliş yaşayabililer. “Ya Malik-ül Mülk” esmasını hergün 212 kere Merkür saatinde zikretmeliler.

TERAZİLER YARIM BIRAKTIKLARINI TAMAMLAYACAK

Terazi Burçları bu tutulmanın ve daha önceki ay tutulmasının da etkisiyle yaşamlarında geçmişte yarım bırakıp tamamlayamadıklarını tamamlayacaklar ayrıca yaşamları hemen her konuda neredeyse tamamen değişecek gibi gözüküyor. Terazilere gerçekten büyük süprizler var her alanda her yerden süprizler gelebilir. Enerjilerini kesinlikle yüksek tutmlalılar “Ya Allah Ya Kerim Ya Vehhab Ya Zettavli” esmalarını Venüs saatinde 1171 kere zikretmeliler.

AKREPLER VERİLEN ÖDÜLE ŞAŞIRACAKLAR 

Akrep Burçlarının büyük saturn sınavı sürerken gelen bu tutulma onları güçlendirecek deneyimleri getirecektir. 23 Ekim güneş tutulmasından birebir etkilenecekler. Bu tutulma özellikle evlilik ve ortalıkları sınava tabi olacak ve sabırları sınanacaktır. Sabırlı olan, duygularını olumlu yönlendiren Akreplerin ödülleri öylesine büyük olacak ki kendileri bile şaşıracaklar. Ödüller Aralık 2014 ten sonra gelecek önceden hazırlanmaya başlamaları lazım. “Ya Alim Ya Hakim Ya Habir Ya Mübin Ya Hadi “ esmalarını gece 23:00 ten sonra istedikleri saatte 1060 kere zikretmeliler.

YAYLARI HER ALANDA GÜZELLİKLER BEKLİYOR 

Yay burçları bu tutulmayla daha sosyal bir oluşum içerisine girecekler, sorumluluklarına sahip çıkarlarsa hemen her alanda kendilerini muhteşem güzellikler bekliyor. “Ya Hayy Ya Kayyum ” esmalarını 870 kere Jüpiter ya da Güneş saatinde zikretmeliler.

OĞLAKLARA MUHTEŞEM AŞK 

Oğlak Burçlarının yaşamdan zevk alacakları güzel bir tutulma gerçekleşiyor. Oğlaklar genel bakış açıları olan olumsuz düşünme davranış modellerinden vazgeçerlerse muhteşem aşklar, harika eğlenceli zamanlar geçirebilirler ayrıca çok güzel evler de alabilirler. “Ya Zahir Celle Celalühü” şeklinde 1100 kere Satürn saatinde zikretmeliler.

KOVALARIN EV YAŞAMI DEĞİŞECEK 

Kova Burçları ev yaşamıyla ilgili değişimler yaşabilirler. Yani ev alıp taşınabilirler. Yaşadıkları yeri veya şehri değiştirebilirler. Bunun dışında kendisi ve yaşam hakkındaki düşünceleri değişebilir ve yeni bir bakış açısı geliştirebilirler. “Ya Vacid Ya Mucib” esmaları kendilerine arzu ettiklerini gerçekleştirmede muhteşem destek olacaktır. Her gün Satürn saatinde minimum 69 kere mümkünse 4761 kere zikretmeleri harika olacaktır.

BALIKLAR ÇOCUK SAHİBİ OLABİLİR 

Balık Burçları bu dönemde çocuk sahibi olabilirler ya da çocuklarıyla ilgili çok güzel olaylar yaşayabilirler. Eğlenceli ve neşeli bol iletişimli, seyahat dolu bir döneme girebilirler. Medya alanlarında güzel gelişmeler yaşayabilirler. “Ya Semiu celle celalühü” şeklinde Jüpiter saatinde 180 defa zikretmelerini öneririm.


Not: Esmalar , saatleri ve sayıları hakkında geniş bilgiyi “ Esmaların Gizli Hazinesi” kitabında bulabilirsiniz. Kitabın yazar hakkı “ Koruncuk Vakfına” bağışlanmaktadır. Detaylıbilgi için 


esma.20140428161700.jpg


 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Gökyüzü yarın sabah bonus dağıtacak!  haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • alpsas 29 Nisan 2014 09:22 yine güzel bir farkındalık oluşturmuşsunuz çok teşekkürler...

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro