eposta yazdır zoom+ zoom-

Göksel Gümüşdağ kimdir? Eşi Erdoğan'ın yeğeni çıktı

Göksel Gümüşdağ kimdir? Eşi Erdoğan'ın yeğeni çıktı

Medipol Başakşehir’in başkanı Göksel Gümüşdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın ağabeyi Hasan Gülbaran'ın kızı Müge ile evli. Yani, Erdoğanların damadı… Peki Göksel Gümüşdağ nereli eşi Müge Gülbaran kimdir?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-01-2018 08:37 - Güncelleme: 16-01-2018 08:37

Arda Turan transferi ile gündeme gelen Medipol Başakşehir’in başkanı Göksel Gümüşdağ aslen Makedonyalı. Göksel Gümüşdağ aslında Erdoğan ailesinin damadı. Göksel Gümüşdağ'ın eşi Emine Erdoğan'ın ağabeyi Hasan Gülbaran'ın kızı. Yani Gümüşdağ'ın eşi Müge Gümüşdağ, Emine Erdoğan'ın yeğeni oluyor.

3 yıl boyunca Kulüpler Birliği Vakfı’nın da başkanlığını yürüten Göksel Gümüşdağ'ın ismi Kadir Topbaş'ın istifasının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için de geçti.

10 Ekim 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Göksel Gümüşdağ, Makedonya göçmeni olan bir aileye mensutur. Anadolu Üniversitesi mezunu olan Göksel Gümüşdağ, Gümüşdağ Elektronik’in yönetim kurulu başkanıdır. Siyasete 2002 yılında Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği -Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak giren Göksel Gümüşdağ, Küçükçekmece ilçesi Belediye meclis üyeliği, grup başkanvekilliği görevinden sonra 2004’te İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğine ve eğitim, gençlik spor ve kültür komisyonu başkanlığına, 2007, 2009 ve 2014 yıllarında ise İBB Meclis’i ikinci başkan vekilliğine seçildi ve halen bu görevde yer almaktadır.

ŞU AN BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ BAŞKANI

2014’ten beri Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığını 2017 yılında Dursun Özbek’e devreden Gümüşdağ, şimdi İstanbul Başakşehir Spor kulübü başkanlığını yapmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi mütevelli heyeti üyesi olan Gümüşdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın yeğeni Müge Gülbaran ile evli ve 2 çocuk babası.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Göksel Gümüşdağ kimdir? Eşi Erdoğan'ın yeğeni çıktı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro