eposta yazdır zoom+ zoom-

Gelinim Mutfakta birincisi 6 Temmuz'da kim elendi?

Gelinim Mutfakta birincisi 6 Temmuz'da kim elendi?

Gelinim Mutfakta'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Haftanın finalinde 70 puan toplayan Özlem 5 altın bileziğin sahibi olurken, Tuğba ise 52 puanla yarışmaya veda eden isim oldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-07-2018 12:00 - Güncelleme: 06-07-2018 15:46

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da 5 altın bilezik için gelin Şebnem Karataş ve kaynanası Suzan Tekin, gelin Cansu Şöhret ve kaynanası Sevgül Kıroğlu, gelin Özlem ve kaynanası Nurten Argün ile gelin Tuğba ve kaynanası Rukiye Ebrek kıyasıya mücadele etti. Haftanın finali gelip çattığında ise kazanan isim belli oldu.

Haftanın finalinde 70 puan toplayan Özlem 5 altın bileziğin sahibi olurken, en düşük puanı alan Tuğba ise yarışmaya veda etti. Özlem'i 60 puanla Cansu takip ederken, 54 puan toplayabilen Şebnem ise Tuğba'yı kıl payı geçerek elenmekten son anda kurtuldu.  

2-6 Temmuz tarihinde yarışmacıların toplam puanı şöyle;

  • Özlem’in Toplam Puanı = 70
  • Cansu’nun Toplam Puanı = 60
  • Şebnem’in Toplam Puanı = 54
  • Tuğba’nın Toplam Puanı = 52

Haftanın birincisinin açıklandığı o anlar...

Haftanın eleneninin açıklandığı o anlar...

Gelinim Mutfakta Tuğba kimdir : Gelinim Mutfakta'ya 16. haftada kayınvalidesi Rukiye Ebrek ile dahil olan Tuğba Ebrek, aslen Kastamonulu. 14 aylık evli olan genç yarışmacının bir bebeği var.

Şebnem Karataş kimdir? : Gelinim Mutfakta yeni yarışmacısı Şebnem, annesi öldükten sonra kendi kardeşlerine bakabilmek için sekiz yıldır sevdiği gençle bir türlü evlenemiş. Kardeşleri büyüdükte sonra Şebnem evlenmelerine bir engel kalmayınca kayınvalide adayı Suzan Tekin'in oğlu nişanlanmış. 5 aydır nişanlı olan Şebnem henüz nikah masasına oturabilmiş değil. Şebnem baba tarafından Ordu anne tarafından ise Selanik göçmeni. Şebnem Karataş 28 yaşında.

Gelinim Mutfakta Cansu kimdir: Cansu ile kaynanası Sevgül hanım yarışmadan çekilen Hatice ve kaynanası Hüsniye Hanım’ın yerine geldi. Cansu ile Sevgül hanım daha önce Gelinim Mutfakta'nın yarışmacılarıydı. İlk elendiğinde hamile olan Cansu'nun karnı çok belli değildi. Kız bebek bekleyen Cansu 8 aylık hamile. Doğuma sadece 1 ay kala Gelinim Mutfakta yarışmasına katılması eleştiri konusu oldu. Cansu yarışmadan kazanacağı altınları doğumu için kullanacağını söylüyor.

Gelinim Mutfakta Özlem kimdir : Özlem ve kaynanası Nurten 4 Haziran'da Gelinim Mutfakta'ya katıldılar. Özlem aslen Kastomunulu. Kaynanası Nurten ise doğmu büyüme İstanbullu. Ancak aslen Sivaslı.

Hatice Gelinim Mutfakta'dan neden ayrıldı gerçek sebebi meğer...

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Gelinim Mutfakta birincisi 6 Temmuz'da kim elendi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro