eposta yazdır zoom+ zoom-

Fenerbahçe'den ses getirecek proje!

Fenerbahçe'den ses getirecek proje!

Sarı- Lacivertliler, formadaki kol reklamını, Birleşmiş Milletler Kadın Hakları bölümünün, kadın-erkek eşitliğini sağlamak için başlattığı ‘HeForShe’ kampanyasına ayırdı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-11-2018 12:31 - Güncelleme: 08-11-2018 12:31

Fenerbahçe'de Başkanlık görevine geldikten sonra yaptığı her açıklamada, sponsorluklara büyük önem verdiklerini söyleyen ancak bunun yanında sosyal sorumluluk projelerinde de daha aktif olacaklarının altını çizen Ali Koç, bu yöndeki ilk büyük adımını atmaya hazırlanıyor.

Fanatik'te yer alan habere göre; Üstelik uluslararası bir projeye destek olarak... Formanın göğüs sponsorluğunu 35 milyon 500 bin TL karşılığında AVIS’e veren Fenerbahçe, kol reklamında ise ücretsiz bir şekilde ‘HeForShe’ kampanyasına yer verecek. Sarı-Lacivertliler, bunu yapan ilk kulüp olacak.

KAMPANYAYI HAYATA GEÇİRDİ
Peki HeForShe neyi amaçlıyor? Birleşmiş Milletler Kadın Hakları Bölümü, dünya çapında kadın-erkek eşitliğini sağlamak için 2014 yılında bu kampanyayı hayata geçirdi. Kısa sürede devlet başkanlarından, iş dünyasına kadar birçok kesimden insanın desteğini aldı. Kampanyaya en fazla katılımın olduğu ülkelerden biri de Türkiye.

BAYRAĞI KARDEŞİ DEVRALDI
21 Ocak 2016 yılında hayatını kaybeden Mustafa Koç, ülkemizde HeForShe’nin bayraktarlığını yapanlar arasındaydı. Kendisinin vefat etmesinin ardından kardeşi Ömer Koç, kampanyaya desteğini aynı şekilde sürdürüyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fenerbahçe'den ses getirecek proje! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • k.k.k 08 Kasım 2018 15:03 Çok güzel bir proje. Bence ülkemizde her işletmeye bir sosyal sorumluluk projesi zorunluluğu getirilmeli. Sonuçta bizler hepimiz biriz. Herkes iyi olursa, insanlık iyi olur.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro