eposta yazdır zoom+ zoom-

Ereğli Belediyesi taşeron işçi kadro isimlerini davul zurnayla...

Ereğli Belediyesi taşeron işçi kadro isimlerini davul zurnayla...

Taşeron kadro isim listeleri kurumlar tarafından askıya çıkarılırken Ereğli Belediyesi bunu davul zurnayla ilan etti. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, burada yaptığı konuşmada, belediye bünyesinde 811 taşeron işçinin bulunduğunu belirterek, kadroya geçme hakkı kazanan işçileri kutladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-01-2018 14:32 - Güncelleme: 12-01-2018 14:32

Taşeron kadro başvuruları dün saat 17.00 itirariyle sona ermiş ardından hak sahipleri listeleri oluşturulmaya başlanmıştı. Kamu kurumları taşeron kadro isim listelerini ilan etmeye başlarken Zonguldak'ın Ereğli İlçe Belediyesi'ndeki taşeron işçiler, kadroya geçme hakkı kazanmalarını davul zurna eşliğinde meşale yakarak kutladı.

Kadroya geçmek üzere başvurularını tamamlayan ve Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde toplanan taşeron işçiler davul zurna ve oyun havaları eşliğinde halay çekip oynadı, meşale yaktı.

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, burada yaptığı konuşmada, belediye bünyesinde 811 taşeron işçinin bulunduğunu belirterek, kadroya geçme hakkı kazanan işçileri kutladı.

Taşeron işçiliğinde yeni bir sürecin başladığını anlatan Uysal, "Artık kadroya geçiyorsunuz. Bizler görevde kaldığımız müddetçe sizlerin hak ve hukukunuzu koruyacağız. Türkiye'de hangi belediye işçilerine hangi hakları veriyorsa bizler daha fazlasını verdik, vermeye de devam edeceğiz. Aynı haklarla, haklarınız korunarak kadroya geçiş yapacaksınız. Sizler daha önceki yıllarda Ereğli'yi tertemiz yaptınız ve tüm kadronuzla beraber ödüller aldınız." diye konuştu.

Kadroya geçen taşeron işçilerin isim isim tam listesi 2018

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ereğli Belediyesi taşeron işçi kadro isimlerini davul zurnayla... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Belediye TAŞERON 15 Ocak 2018 14:23 Belediye Taşeron Çalışanlara Kadro Verildide Bir BELEDİYE TAŞERON ÇALIŞANI OLARAK benim mi haberim yok. BİT ( Belediye İktisadi Teşebbüs) ne zaman KADRO oldu. BİT' in KİT' ten ne farkı var? BİT kadroysa KİT' ler neden kadro istiyor? NEYİN SEVİNCİ DAVULU-ZURNASI BU?

    CEVAP YAZ 5 6

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro