eposta yazdır zoom+ zoom-

ePttAVM.com platformu üzerinden nasıl satış yapabilirim?

ePttAVM.com platformu üzerinden nasıl satış yapabilirim?

Alışverişin yanı sıra milyonlarca müşterisi bulunan ePttAVM.com’dan satış da yapabilirsiniz. Peki bunun için ne yapılması gerekiyor? İşte ayrıntılar.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-10-2018 10:15 - Güncelleme: 11-10-2018 10:15

Geleneksel posta hizmetlerinin yanı sıra lojistik, bankacılık, sigortacılık gibi çok çeşitli alanlarda hizmet sunan PTT, elektronik ticarette de ePttAVM.com aracılığıyla vatandaşların hayatını kolaylaştırmaktadır.

ePttAVM.com’da 7 gün 24 saat alışveriş yapabilir, ürünleri fiyat ve performans açısından karşılaştırabilir ve güvenli bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Alışverişin yanı sıra milyonlarca müşterisi bulunan ePttAVM.com’dan satış da yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir PTT işyerine e-ticaret hizmet sözleşmesi, imza sirküleri veya şahıs firmaları için imza beyanı, şirket adına başvuru yapılacaksa da ticaret sicil gazetesi sunularak başvuru yapmanız yeterli oluyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN ePttAVM.com platformu üzerinden nasıl satış yapabilirim? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro