eposta yazdır zoom+ zoom-

Elif Şafak'tan küstah sözler! Türkiye'ye müdahale edin

Elif Şafak'tan küstah sözler! Türkiye'ye müdahale edin

FETÖ'nin gelini Elif Şafak iyice küstahlaştı. İngiliz Guardian'da yine Türkiye karşıtı makale yazan Elif Şafak "Batı Türk halkının direnmesine yardım etmeli" dedi ve Batı'ya "Türkiye'ye müdale et" çağrısında bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-09-2018 12:29 - Güncelleme: 04-09-2018 13:41

Uluslararası toplumda Türkiye'yi karalamak için her fırsatı değerlendiren, seçim zamanlarında HDP'ye oy isteyen sözde yazar Elif Şafak, Batı'ya, ‘Türkiye’ye müdahale edin’ çağrısında bulundu.

Elif Şafak, İngiltere yayın yapan The Guardian için kaleme aldığı yazıda Batı'ya küstah bir çağrıda bulundu.

TÜRKİYE'YE MÜDAHELE EDİLSİN: Seçim dönemlerinde HDP'ye oy isteyen, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a olan düşmanlığıyla ülkesini sürekli kötüleyen Elif Şafak, bu kez haddini aşarak Batı'nın Türkiye'ye müdahele etmesi gerektiğini yazdı. "Türkiye uzaklaşsa bile Batı, halkın direnmesine yardım etmeli" başlığıyla bir yazı kaleme alan Elif Şafak, Türkiye'deki Batı karşıtlığının yanlış olduğunu söyledi.

ERDOĞAN'I HEDEF ALDI: Erdoğan'ın vatandaşlara, "ABD mallarına boykot çağrılarını ve döviz bozdurma" taleplerininin, Avrupa'yı ve Batı'yı protesto etmenin bir yolu olarak verildiğini ifade eden FETÖ'nün gelini Elif Şafak, Başkan Erdoğan'ı hedef aldı.

BATI'YI ÖVEN CÜMLELER: Kapatılan Radikal Gazetesi'nin firari FETÖ'cü eski Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can'ın eşi yazar Elif Şafak, yazısında ABD'ye övgülerini de sıralarken, Batı'ya yaranma amaçlı cümlelerini şöyle kullandı: "Geçmişe dönüp baktığımda, beni en çok etkileyen şeyin Batı karşıtı, Avrupa karşıtı duyguların olmadığı. Bunun bir sebebinin Türkiye'nin Cezayir ya da Fas gibi sömürgeleştirilmemiş olması."

Elif Şafak nereli eşi Eyüp Can kimdir FETÖ'cü mü? Biseksüel ve soyadı da...

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Elif Şafak'tan küstah sözler! Türkiye'ye müdahale edin haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR11 YORUM
  • Siz hala uyuyun 04 Eylül 2018 16:37 Doğru söylemiş

    CEVAP YAZ 2 0
KİMDİR ?
Elif Şafak
ELİF ŞAFAK KİMDİR?

Elif Şafak kimdir, kitapları ve eşi Eyüp Can Sağlık ile çocukları hakkında merak edilenleri derledik. İşte Elif Şafak'ın yaşamından kesitler içeren biyografisi.46 yaşında olan Elif Şafak 25 Ekim 1971 yılında Fransa'nın Strazburg ke

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro