Düğünde para toplayan çocuklar az daha eziliyordu

DİYARBAKIR'ın merkez Sur ilçesinde geçen hafta yapılan bir düğünde müziğin ritmiyle coşan gençler, üzerlerine atılan parayı kapmaya çalışan çocukların üzerine düştü. Cep telefonu ile kayıt edilen görüntülerde, çocukları fark etmeyen gençler geri geri gelirken çocukların üzerine düşerken, çocuklar ezilmekten son anda kurtulduğu görüldü.

Merkez Sur ilçesinde geçen hafta içerisinde yapılan bir düğünde gençlerin, üzerlerine saçılan paraları toplamaya çalışan çocukların üzerine düşmesi cep telefonu tarafından saniye saniye kayıt edildi. Görüntülerde, müziğin ritmiyle coşan gençler, kendilerinden geçerek halay oynarken, davetliler gençlerin üzerine para saçtı. Küçük çocuklar atılan paraları yerden toplamaya çalışırken, çocukların arkalarında para topladığından habersiz olan halay grubundaki gençler geri geri gelirken çocukların üzerine düştü. Çocuklar ezilmekten kurtulurken, düğün yaşanan bu talihsiz kazadan sonra devam etti.

  • Güncel 18 Aralık 2017 15:30
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Düğünde para toplayan çocuklar az daha eziliyordu videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro