BIST 119.339
DOLAR 6,86
EURO 7,74
ALTIN 395,69
MAGAZİN

Skandal aşk Hayta İsmail 23 yaşındaki Kader Kaynak ile evlendi

Olaylı ilişkisini nikah masasına taşıyan Arıman, 'Kimseye bir şey yapmadık. Bizim içimiz de çok rahat. Millet arkamızdan bir şeyler söylüyor ama araştırılsın hiç kimseye bir şey yapmadık. Bu kadar basit.'

Onların aşkı büyük olay yaratmıştı... Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i 63 yaşındaki Ahmet Arıman'ın, evli olduğu iddia edilen, bir çocuk annesi 23 yaşındaki Kader Kaynak ile olan ilişkisi büyük bir ses getirmişti. Kader Kaynak'ın eşi Tarık Aydın, eşinin "Hayta İsmail" lakaplı Ahmet Arıman tarafından kandırılıp evi terk ettiğini iddia etmişti. Ardından gelişen olaylar skandalı daha büyük bir boyuta çıkarmıştı.

OLAY YARATAN İLİŞKİDE SON PERDE; Ahmet Arıman ve Kader Kaynak önceki akşam evlendi... Daha önce evleneceklerini açıklayan Ahmet Arıman, nikah öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ahmet Arıman'ın yaptığı açıklamalar ise bu evlilikten daha büyük olay yaratacak cinsten.

Olaylı ilişkisini nikah masasına taşıyan Ahmet Arıman, “Kimseye bir şey yapmadık. Bizim içimiz de çok rahat. Millet arkamızdan bir şeyler söylüyor ama araştırılsın hiç kimseye bir şey yapmadık. Bu kadar basit.” diyerek Kader Kaynak'ın eski eşinin iddialarına cevap vermiş oldu.

Çifte aralarındaki yaş farkı sorulduğunda usta oyuncu, “Ben kendimi yaşlanmış olarak görmüyorum. Nerde tırak orada bırak bittiği zaman biter zaten.” diyerek yaş farkının problem olmadığını söylese de sonrasında “Bende isterdim biraz daha büyük olsun. Ne yapalım? kaderimizde bu varmış.” cevabıyla kendisinin de bu konuyu sıkıntı ettiğini belli etmiş oldu.

Genç gelin Kader Kaynak ise “Buralara girmeyelim.” diyerek yaş sorularından rahatsız oldu. Normalde 29 Ekim’de yapılması beklenen nikah çiftin kavga etmesi sonucu bugüne ertelenmiş. Kavga sonrasında eşinin gönlünü aldığını söyleyen Kader Kaynak, bu nikah için çaba sarf eden taraf olmuş.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar