GÜNCEL

Yavuz Yılmaz'ın cenazesi Mesut Yılmaz ve Berna Yılmaz perişan

Yavuz Yılmaz sara hastalığı sebebiyle intihar etmişti. Yavuz Yılmaz'ın cenaze töreni bugün yapılıyor. Yavuz Yılmaz'ın cenazesini hastaneden babası Mesut Yılmaz aldı. Kardeşi Hasan Yılmaz ve amca da oradaydı.

Mesut Yılmaz’ın evinde intihar eden oğlu Yavuz Yılmaz'ın cenaze töreni bugün yapıldı. Yavuz Yılmaz'ın cenaze namazı Marmara İlahiyat Camisi’nde öğle namazını takiben kılındı. Cenaze namazına çok sayıda ünlü akın ederken, Yavuz Yılmaz kılınacak cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da katılıyor. Bakanlardan Süleyman Soylu ve Berat Albayrak da cenaze töreninde bulundu. Yoğun siyasi katılım dolayısıyla cenaze töreninin olduğu cami yolu kapatıldı. Cenaze namazında Mesut Yılmaz, Bahçeli, Davutoğlu ve Erdoğan ile birlikte saf tuttu. Cenaze namazının ardından Erdoğan da Mesut Yılmaz ile birlikte tabuta omuz verdi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar