eposta yazdır zoom+ zoom-

Devlet Bahçeli'ye çok ağır sözler

Devlet Bahçeli'ye çok ağır sözler

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, 2019 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan'ı destekleyeceklerini söyleyen MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi çok ağır sözlerle eleştirdi. Ağbaba, "Bahçeli artık taşeron dışı, sarayın kadrolusu oldu" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-01-2018 14:13 - Güncelleme: 12-01-2018 14:13

Bahçeli'nin 2019 seçimlerinde AK Parti ile ittifak yapma kararı CHP'yi çılgına devirdi. Ana muhalefet partisi, Erdoğan'ın adaylığına destek çıkacakların söyleyen Bahçeli'ye yönelik eleştiri dozunu kaçırdı. CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, MHP'nin 2019 seçimlerinde AK Parti'yi destekleyeceklerine ilişkin " Dün taşerona başvurunun son günüydü. Bahçeli bir gün önce kuyruk olmaması için gitti sarayda kadrosunu aldı. O artık taşeron dışı, kadrolu oldu. İş güvencesi de aldığı anlaşılıyor Sayın Devlet Bahçeli'nin"  dedi.

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında OHAL ve taşeron işçilere kadrı verlmesiyle ilgili açıklamarda bulundu.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyecelerini açıklamasının ardından CHP ve MHP arasındaki sözlü tartışmaların anımsatılması üzerine Veli Ağbaba şöyle konuştu: 

"İŞ GÜVENCESİ DE ALDIĞI ANLAŞILIYOR": "Milliyetçiler Sayın Bahçeli'yi kadro dışı bırakmıştır. AKP'nin  yan kuruluşu olarak devam etmektedir. Ciddiye alınır sözleri yoktur onların.  Geçmişte Cumhurbaşkanınü, AKP'ye söylediklerine bakınca bunu anlamak mümkün.  Daha dün 'seni yüce divanda yargılatmazsam namussuzum' diyenler bugün sarayın yancısı olmuştur. Sarayda dün itibariyle kadrolu olmuştur. Dün taşerona başvurunun son günüydü. Bahçeli bir gün önce kuyruk olmaması için gitti sarayda kadrosunu aldı. O artık taşeron dışı, kadrolu oldu. İş güvencesi de aldığı anlaşılıyor Sayın Devlet Bahçeli'nin" 

AK Parti ve MHP ittifakını yürütecek isimler açıklandı

CHP'li Bülent Tezcan Bahçeli'yle dalga geçti

Devlet Bahçeli ne diyor? Süleyman Özışık yazdı

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Devlet Bahçeli'ye çok ağır sözler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR54 YORUM
  • Misafir 12 Ocak 2018 19:09 Hiç kimseye hiç sözüm yok sana yok bana yok hiç kimseye yok .

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Devlet Bahçeli
DEVLET BAHÇELİ KİMDİR?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Anka

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro