eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş İdlib açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş İdlib açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tahran'daki üçlü zirve sonrası twitter'dan açıklama yaptı. Erdoğan, Suriye'de rejimin on binlerce sivilin ölümüne göz yummayacaklarını ve böyle bir oyunun parçası olmayacaklarını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-09-2018 00:25 - Güncelleme: 08-09-2018 00:25

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından Türkçe, İngilizce, Farsça ve Rusça mesajlar paylaştı. Erdoğan, "Rejimin çıkarları uğruna on binlerce masum insanın öldürülmesine göz yumulması durumunda, böyle bir oyunun ortağı da seyircisi de olamayız." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında, "Türkiye olarak, baştan beri Suriye’de akan kanın durması için mücadele ettik. Hiçbir ayrım gözetmeden Suriyeli kardeşlerimize sahip çıktık. Dün olduğu gibi bugün de tek bir Suriyeli kardeşimizin dahi burnunun kanamasını istemiyoruz." ifadelerine yer verdi.

Erdoğan'ın mesajları şöyle:

"Türkiye olarak, baştan beri Suriye’de akan kanın durması için mücadele ettik. Hiçbir ayrım gözetmeden Suriyeli kardeşlerimize sahip çıktık. Dün olduğu gibi bugün de tek bir Suriyeli kardeşimizin dahi burnunun kanamasını istemiyoruz.

Bugün aziz kardeşim Sayın Ruhani'nin ev sahipliği ve değerli dostum Sayın Putin'in katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Türkiye-Rusya-İran üçlü Zirvesine atfettiğimiz önem Suriyeli kardeşlerimizin geleceğine yönelik hassasiyetimizden kaynaklanıyor.

Bugün gerçekleştirilen Tahran Zirvesinde Türkiye, Suriyeli sivillerin can güvenliğini hiçe sayan yöntemlerin, teröristlerin ekmeğine yağ sürmekten başka hiçbir fayda sağlamayacağını açıkça ifade etmiştir."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş İdlib açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR36 YORUM
  • Misafir 08 Eylül 2018 12:01 3 ayda %40fakirleştikde erdoğan öncesine heves ediyodunuz alın size eskilerden bir esinti,elimize zaten çeyrek ekmek geçiyodu bunu 1 ekmeğe çıkarınca karnımız doydu,burnumuz kalkdı,eski daha iyiydi havası esdirmeye başladılar eskiyi bilmeyen beylerimiz oltâya geldi,ekmekde azbi eksilince zıpladık ee hani eski iyiyidi

    CEVAP YAZ 6 0
  • Misafir 08 Eylül 2018 12:13 Evet evet İyiki eskiler kazanmadı.Kazansaydı şimdi un 95 den 175 e çıkacaktı,dolar 6,60-avro 7,60-,çeyrek altın 410 tl olacaktı,şeker fabrikaları satılacaktı,benzin de 6,60 olacaktı elektiriğe doğal gaza üstüste 3 kere zam gelecekti,60 liralık araba 100 lira olacaktı.Allah korudu da eskiler kazanmadı.Ekmekle karnnı doymuşmuş esdirmişmiş.

    3 4
  • Misafir 08 Eylül 2018 12:16 Doğru çeyrek ekmekten,Aloevera,Starex meyvesi eşliğinde,Efuli Liçi meyvesi eşliğinde,Ejder Meyveli Smoothie Chia tohumu eşliğinde, Zencefilli Somonlu Suşi,Pateşur içerisinde Çerkez Tavuğu ve Tartalet içerisinde Humuslara kadar geldik.Hamdolsun Allah akıl fikir versin Amin...

    1 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro