eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP'de muhalif delegelere bu mesaj gönderildi

CHP'de muhalif delegelere bu mesaj gönderildi

CHP’de olağanüstü kurultay için harekete geçip yeterli imza toplayamayan muhalifler tüzük kurultayına gidip gitmemeyi tartışmak üzere pazar günü Ankara’da buluşuyor.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-08-2018 18:47 - Güncelleme: 10-08-2018 00:56

CHP'de muhaliflerin oluşturduğu Çağrı Grubu, tüzük kurultayı önerisini tartışmak üzere imzasını veren delegelerle pazar günü Ankara'da Türkiye Barolar Birliği’ne ait Latanya Oteli’nde toplanacak.

CHP'de olağanüstü kurultay için harekete geçip başarılı olamayan muhaliflerin konuya ilişkin, Çağrı Heyeti adına delegelere gönderdikleri mesajda şöyle denildi:

“Sevgili Yol Arkadaşımız, 

Olağanüstü Kurultay çağrısında bulunan delegelerimiz ile bir araya gelip bundan sonraki yol haritamızı belirlemek üzere 12.08.2018 Pazar günü saat:14.00'te Ankara Latanya otelde toplantı düzenleyeceğiz. Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Katılımınızı rica ederiz. "

MUHARREM İNCE KATILACAK

Hürriyet'ten İsmail Saymaz'ın haberine göre Muharrem İnce'nin de katılacağı toplantıda tüzük kurultayı önerisi tartışılacak. Bu toplantıda alınacak karar doğrultusunda pazartesi Noter'e gidilerek, tüzük kurultayı için imza verilecek. Tüzük kurultayına gidilebilmesi için toplam delegelerin yüzde 20'sinin imzası yetiyor. Bu da 248 delegeye denk düşüyor. Muhalifler, tüzük kurultayında 622 imza toplayarak, genel başkan seçimi yapmayı  planlıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu kurultay sorusuna cevap vermedi

CHP'de toplu istifa! 'Bile bile lades' deyip ayrıldılar

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN CHP'de muhalif delegelere bu mesaj gönderildi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • Misafir 10 Ağustos 2018 09:37 seçimlerde hesabınızı göreceğiz ,defterinizi düreceğiz.hepinizin.ülke yanıyor ,siz parti içi iktidar kavgası yapıyorsunuz.seçmene sesleniyorum ,partiye oy vermeyin bu safralar gitsin.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro