eposta yazdır zoom+ zoom-

Bozdağ'dan flaş Kandil mesajı! Her an her şey olabilir

Bozdağ'dan flaş Kandil mesajı! Her an her şey olabilir

Kandil operasyonuyla ilgili Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'dan flaş bir açıklama geldi. Bozdağ "Savunmadan ziyade taarruz politikasını hayata geçirdik. Şu anda Irak'ın kuzeyinde devam eden operasyonlar var. Bunları uluslararası hukuka uygun yapıyoruz. Bu operasyon devam ediyor, devam edecektir. Her an her şey bölgede olabilir" dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 11-06-2018 12:44 - Güncelleme: 11-06-2018 12:44

24 Haziran seçimleriyle yeni sisteme geçilmesi öncesi son bakanlar kurulu toplantısının ardından basın toplantısı düzenlediğini ifade eden Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ ''Türkiye Kandil'e girebilir, her an her şey olabilir'' dedi.

(Menbiç'te bir yol haritasının onaylanmasına ilişkin) Bütün bunların hepsi bir takvim çerçevesinde uygulamaya konulacaktır. Hepsi de takvime bağlanmış durumdadır. Umarız ki müttefikimiz ABD, aramızdaki bu ön mutabakat çerçevesinde alınan kararların birlikte hayata geçirilmesi konusunda mutabakatın gereğini yerine getirir.

NEREDE TERÖRİSRT VARSA TÜRKİYE İÇİN HEDEFTİR: Türkiye daha evvel defalarca Kandil'e operasyon yaptı. Türkiye Kandil'e bundan sonra da girebilir, her an her şeyin olabilir. Nerede terörist varsa, nerede Türkiye'ye dönük tehdit varsa, orası Türkiye için hedeftir. Hem teröristler hedeftir hem de oradaki terör kaynaklarının tamamı Türkiye için hedeftir.

YUNANİSTAN'DAN PAKETLER TÜRKİYE'YE GETİRİRİZ: Yunanistan FETÖ'cü, darbeci askerleri iade etmemiş olabilir, hatta onlara başka imkanlar, korumalar da verebilir, başka bazı ülkelerin teröristleri himaye ettiği gibi himaye edebilir. Ne yaparlarsa yapsınlar, o darbeci, FETÖ'cü askerleri bulmak, onları paketleyip Türkiye'ye getirmek bizim vazifemizdir. Nereye giderlerse gitsinler.

BAYRAMDA MAAŞ VE İKRAMİYE ÖDEMELERİ: Ramazan Bayramı nedeniyle idari tatil verme durumu söz konusu. 11-12-13 Haziran'da SSK ve Bağkur emeklilerimiz de maaşlarını alacaktır. Bağkur ve Emekli Sandığı emeklileri bayram ikramiyelerini 7 Haziran'da, SSK emeklileri 8 Haziran'da alabilecek.

Bugüne kadar seçim süreci büyük bir demokratik olgunluk içinde geçmektedir. Herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmış değildir.

PARLAMENTER SİSTEM İÇİNDE SON BAKANLAR KURULU TOPLANTISI: Bugünkü toplantı, 65. hükümetin 65. toplantısıydı ve büyük ihtimalle parlamenter sistem içindeki son Bakanlar Kurulu toplantısıydı. 24 Haziran sonrasında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçilecek ve cumhurbaşkanımız tarafından oluşturulacak yeni kabine Türkiye'yi yönetecek.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bozdağ'dan flaş Kandil mesajı! Her an her şey olabilir haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR18 YORUM
  • 784163 11 Haziran 2018 14:28 gelsin 3 puan daha. derdiniz vatan değil seçim

    CEVAP YAZ 2 2
  • Misafir 12 Haziran 2018 02:27 derdi vatan olmasa 3 yıldır savunmadan taarruza geçen bir ordu ve alınan 15.000 den fazla terörist, atarken bari dürüst olun. vatanını düşünmeyen adam terörle bu kadar mücadele edip bu kadar teröristi toprağa gömermiydi. lakin sizin gibilere de zaman gelir bekleyin

    0 0
KİMDİR ?
Bekir Bozdağ
BEKİR BOZDAĞ KİMDİR?

64. ve 65. hükümette Adalet Bakanı olan Bekir Bozdağ, aslen Yozgatlı. 1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğan Bekir Bozdağ'ın babasının ismi Mehmet Duran , annesinin adı ise Nuriye. Asıl mesleği avukatlık olan Bekir Bozdağ Uludağ &Uum

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro