eposta yazdır zoom+ zoom-

Bozdağ'dan dikkat çeken dolar açıklaması: Oynuyorlar ama...

Bozdağ'dan dikkat çeken dolar açıklaması: Oynuyorlar ama...

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ dolardaki yükselişle ilgili yaptığı açıklamada dolar kuruyla oynandığına dikkat çekti. Bozdağ seçimin sonucunun değişmeyeceğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-05-2018 13:42 - Güncelleme: 23-05-2018 13:42

4,92'yi aşan dolarla ilgili bir açıklama da Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'dan geldi. Bozdağ şunları söyledi:

Dolarla oynayarak milletin cebine, millete zarar verecek sonuçlar ortaya koyarak, bu seçimin sonuçlarını değiştireceğini düşünenler varsa aldanıyorlar. Millet oyunu gördü, oyuncuyu da gördü. Millet kuklayı da gördü, kuklacıları da gördü. Onlara fırsat ve izin vermeyecektir. Allah'ın izniyle 24 Haziran yeni bir gün olacağı gibi yeni bir dönemin de başlangıcı olacaktır.

'DOLAR ÜZERİNDEN HÜKÜMETE FATURA KESMEK İSTEYEN BİR İRADE VAR' 

Seçime giderken pek çok şey de yapacaklardır kaybettirmek için. Şu anda dolar üzerinde yaşanan oynamayı hep beraber görüyoruz. Bilesiniz ki 24 Haziran seçimlerine giderken dolar üzerinden vatandaşımızı etkilemek isteyen, hükümete fatura kestirmek isteyen ve sandığa bu faturayı yansıtmak isteyen bir irade de var. Biz onu da görüyoruz, ekonominin kurallarını çok iyi biliyoruz. Türkiye'nin ekonomisi, Allah'ın izniyle güçlü bir ekonomidir.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bozdağ'dan dikkat çeken dolar açıklaması: Oynuyorlar ama... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Misafir 23 Mayıs 2018 14:05 Beceriksizliğinizi başkalarına yıkmaya çalışmayın....

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro