eposta yazdır zoom+ zoom-

Bodrum'da Ajda Pekkan rüzgarı

Bodrum'da Ajda Pekkan rüzgarı

Süper star Ajda Pekkan, Bodrum'da bir otelde konser verdi. Sahneye dans ederek çıkan Pekkan, sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte söyledi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 19-08-2017 10:16 - Güncelleme: 19-08-2017 10:16

Süper Star Ajda Pekkan, Bodrum'da bir otelde hayranlarına unutulmaz bir gece geçirtti. Otelin etkinlik alanındaki konsere VIP araçla gelen Pekkan, araçtan iner inmez basın mensuplarını görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Ajda Pekkan, enerjisini neye borçlu olduğunu soran basın mensuplarına, "Hayata hep pozitif baktığım için, hayata hep öyle baktığım için. Belki hayatı kolaylaştırmak istediğim için öyle gözüküyorum. Ama bazen de çok zor geliyor" dedi.

Soruların ardından Pekkan, sahneye enerjik ve keyifli bir şekilde dans ederek çıktı. Gri renkli pantolonu ve bluzu ile sahneye çıkan Pekkan konsere 'Ara sıcak' şarkısı ile başladı. DJ eşliğinde şarkılarını söyleyen Pekkan'a sahnede 4 kadın dansçı eşlik etti. özel konserde Pekkan'ı aralarında sanatçı Ege'nin de olduğu yaklaşık 300 davetli izledi. 1 saat sahnede kalan Ajda Pekkan, 'Arada Sırada', 'Yakar Geçerim', 'Ayrılık Ateşi' gibi şarkılarını hayranları ile birlikte söyledi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bodrum'da Ajda Pekkan rüzgarı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Ajda Pekkan
AJDA PEKKAN KİMDİR?

Tam adı Ayşe Ajda Pekkan olan sanatçı, 12 Şubat 1946'da İstanbul'da dünyaya geldi. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan a

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro