eposta yazdır zoom+ zoom-

Belgesel oluyor...THY, 3. havalimanı için National Geographic ile görüşmede

Belgesel oluyor...THY, 3. havalimanı için National Geographic ile görüşmede

THY, 29 Ekim'de açılması planlanan İstanbul'un yeni havalimanına taşınmasının belgesel haline getirilmesi için National Geographic ile görüşmelere başladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 29-08-2018 16:17 - Güncelleme: 29-08-2018 16:17

THY, 29 Ekim'de açılacak İstanbul'un yeni havalimanına taşınmasının belgesel haline getirilmesi için National Geographic ile görüşmelere başladı. Olumlu sonuç alındığında, dünyanın en büyük göçlerinden bir olacak taşınma başından sonuna, gece-gündüz çekilecek. 

Hikâye Atatürk Havalimanı'ndan başlayacak ve yan yana konulduğunda 300 kilometre uzunluğunda oluşacak 5 bin TIR'lık konvoy zaman zaman animasyonlarda anlatılacak.

BİNDEN FAZLA TELEVİZYON KANALINDA YILLARCA GÖSTERİMDE OLACAK

10 bin yer hizmet aracı ve malzemesi ile biri 44 ton ağırlığında olan uçakların çekildiği push-back araçları filmde yer alacak.

7 fil ağırlığındaki bu cihazlar dışında havadan taşınma, uçakların Atatürk Havalimanı'ndan kalkıp sefer dönüşü yeni havalimanına inişleri ilginç görüntülerle anlatılacak.

Anlaşma sağlandığında binden fazla televizyon kanalında yıllarca gösterimde olacak.'

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Belgesel oluyor...THY, 3. havalimanı için National Geographic ile görüşmede haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • hayret felaket 29 Ağustos 2018 16:50 merhaba,yeni THY Terminalı hayırlı olsun'harika.oysa liman deniz kıyısı olur,şaşkın ördekler.Adım,geri adım veya adım adım anadolu,oysa isim denir hainler.Türkçe böyle ! yozlaşıyor felaket.ya sene değil yıl,gül-gülmek,oysa çiçek denir.Altın degil,Altun olması gerkiyor.mesela,masa'nın Altında.baş vurmak değil,müracat denir aslında.Aslında Cunalistlerimiz,bu Cahalet'liyin önüne geçmeleri ! gerekiyor' müjde.

    CEVAP YAZ 4 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro