eposta yazdır zoom+ zoom-

Bank Asya'ya son destek Fethullah Gülen'den

Bank Asya'ya son destek Fethullah Gülen'den

Bank Asya'ya destek kampanyasına Fethullah Gülen de katıldı. Gülen Bank Asya'ya 25 bin lira para yatıracak.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-02-2015 00:32 - Güncelleme: 29-10-2015 07:50

TMSF'nin Bank Asya yönetimine el koyması sonrası bankaya destek olmak para yatıranlar arasında Fethullah Gülen de katıldı. Gülen Bank Asya'ya 25 bin lira yatıracak. 

Samanyoluhaber'de yer alan habere göre Gülen, kendi telif gelirinden Bank Asya'daki hesaba 25 bin lira yatırıyor.

Haberde Gülen'in parasının kaynağının 'telif ücretleri' olduğunun altı çizildi.

Haberde şu ifadelere yer verildi:

"Muhterem Hocaefendi'nin kendi telif gelirinden 25 bin lira Bank Asya'da ki hesaba yatırılacak."

fethullah-gulen-ev.jpg 

TELİF ÜCRETİ TARTIŞMASI YENİDEN ALEVLENİR
 
Gülen'in Bank Asya'ya yatırdığı paranın kaynağının 'telif ücretleri' olması daha önce başlayan telif tartışmasını yeniden alevlendirecek türden. Gülen'in gelir kaynaklarıyla ilgili daha önce tartışmalar Gülen'in ABD'de yaşadığı evin görüntülerinin medyaya sızmasıyla başlamıştı.

Gülen’in Pennsylvania eyaletindeki Pocono Dağı eteklerinde yer alan çiftliği 2010 yılında görüntülenmiş ve büyük tartışmalara yol açmıştı. Resmi kayıtlarda ’Altın Jenerasyon İbadet ve Dinlenme Merkezi’ olarak görünen evi görüntüleyen Pocono Record gazetesi, içinde basketbol ve futbol sahaları, gölet ve çiftlikte yaşayan 100 kişi ve ziyarete gelen konuklar için rezidanslar bulunduğunu yazmıştı.

gulen-ev-pensilvanya.jpg

YALANLANMIŞTI 

“Fethullah Gülen mütevazi bir odada hayatını sürdürüyor” diyen avukatları ise, Gülen'in ABD'deki ikameti için gereken paranın yine "telif ücretinden" karşılandığını söylemişti. Ancak evin niteliği ve giderlerinin telif ücretleriyle karşılanmayacak kadar yüksek olduğu iddiaları tartışmaları alevlendirmişti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bank Asya'ya son destek Fethullah Gülen'den haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR33 YORUM
  • Yapma Faruk 11 Şubat 2015 00:18 tasarlanmış kurgulanmış operasyonlar...öz ve ekibince daha önceden yapılmış..sen hala para sayma derdindesin..

    CEVAP YAZ 1 1
KİMDİR ?
Fetullah Gülen
FETULLAH GÜLEN KİMDİR?

Fetullah Gülen, 27 Nisan 1941'de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilçesi, Korucuk köyünde dünyaya geldi. 1946 yılında ilkokula başladı ancak babasının 1949 yılında Alvar Köyü'ne imam olması ve ailesinin oraya ta

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro