eposta yazdır zoom+ zoom-

Bakandan izdivaç programı açıklaması 'Utanç duyuyorum'

Bakandan izdivaç programı açıklaması 'Utanç duyuyorum'

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, televizyonlardaki izdivaç programlarına ilişkin çalışmaların yapıldığını söyledi. Eroğlu, 'Kaldırılması isabetli olur' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 18-03-2017 17:00 - Güncelleme: 18-03-2017 17:00

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, televizyonlardaki izdivaç programlarıyla ilgili, "Bu gibi programlar doğru değil bizim kültürümüzle, ananemizle bağdaşmıyor. Örfümüzle geleneğimizle alakası yok. Dolayısıyla bu programların kaldırılması çok isabetli olur" dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 16 Nisan referandumuna yönelik çalışmaları kapsamında memleketi Afyonkarahisar'da muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Afyonkarahisar Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen programda görüşen Bakan Eroğlu, toplantı sonrası gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Bakan Eroğlu, izdivaç programlarıyla ilgili bir soruya şu yanıtı verdi:

"Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş bu konuyla ilgileniyor. Hakikaten millet rahatsız. Hakikaten çok sakıncalı programlar. Milletimizin değerlerini bozuyor, milletimizin birtakım değerleri var. Vatandaşlarımızdan büyük talep var, bu tür gerçekten çirkin programların kaldırılmasını istiyor. İnşallah bununla ilgili bir kararname gerekir, muhtemelen çalışma yapılıyor, gereği yapılacaktır. Gerçekten çok çirkin programlar ben tabi seyretmeye vaktim yok ama bazı zaman anlatıyorlar, ben de utanç duyuyorum. Bu gibi programlar doğru değil bizim kültürümüzle, ananemizle bağdaşmıyor. Bizim örfümüzle geleneğimizle alakası yok. Dolayısıyla bu programların benim şahsi kanaatim kaldırılması çok isabetli olur." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bakandan izdivaç programı açıklaması 'Utanç duyuyorum' haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • MİSAFİR19 18 Mart 2017 22:31 SAYIN BAKAN, BÖYLE BOŞ İŞLERLE UGRAŞACAĞINA, ÇALIŞANLARIN SORUNLARIYLA UGRAŞSANIZ KEŞKEM....

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro