eposta yazdır zoom+ zoom-

Avrasya Tüneli yeniden trafiğe açıldı

Avrasya Tüneli yeniden trafiğe açıldı

Avrasya Tüneli şüpheli araç nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. İstanbul Valiliği, şüpheli araç ihbarı yapıldığını gerekli önlemlerin alındığını duyurdu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-08-2018 22:17 - Güncelleme: 20-08-2018 00:04

Avrasya Tüneli'nde dün akşam saatlerinde yapılan bir ihbar polisi harekete geçirdi. İstanbul Valiliği, twitter'dan şüpheli paket bulunduğu açıklaması yapsa da asıl nedenin benzini biten bir motosiklet olduğu ve trafiğin de bu nedenle durduğu anlaşıldı.

İstanbul Valiliği'nce Twitter'dan yapılan açıklamada, Avrasya Tüneli'nin şüpheli paket ihbarı nedeniyle kontrol amaçlı olarak ve tedbiren trafik akışının her iki yönden geçici olarak durdurulduğunu duyurdu.

BENZİNİ BİTEN MOTOSİKLET

DHA'nın haberine göre benzini biten motosiklet şüpheli bulundu. Motosiklet incelenirken Avrasya Tüneli çift yönlü olarak trafiğe kapıldı. İncelenirken motosiklet sahibinin gelmesi ve incelemede şüpheli bir durum bulunamayınca Avrasya Tüneli trafiğe açıldı.

VALİLİK'TEN İKİNCİ AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği'nce Twitter'den yapılan ikinci açıklamada, "Avrasya Tüneli'nde teknik ekiplerce yapılan incelemeler sonucunda ihbarın asılsız olduğu anlaşılmış ve trafik akışı yeniden başlatılmıştır." denildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Avrasya Tüneli yeniden trafiğe açıldı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro