eposta yazdır zoom+ zoom-

Arınç'tan bomba Gökçek tweeti: Eğer kalkmıyorsa!..

Arınç'tan bomba Gökçek tweeti: Eğer kalkmıyorsa!..

Melih Gökçek için daha önce "Ankara'yı parsel parsel sattı" diyen Bülent Arınç, şimdi de daha önce yaptığı bir paylaşımı Twitter hesabının en üstüne sabitledi. O paylaşım tam bir bomba!

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 20-10-2017 08:31 - Güncelleme: 20-10-2017 08:51

Eski Meclis Başkanı Arınç, istifası gündemde olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'e daha önce paylaştığı bir tweet'le bomba bir göndermede bulunarak "Koltuktan kalkmak istemiyorsa altını pisletmiştir." dedi.

Daha önce Gökçek için "Ankara'yı parsel parsel sattı" diyen Arınç, bu kez daha ağır ifadeler kullandı. Sosyal medya hesabından daha önceden attığı bir tweet'i en öne alarak sabitleyen Arınç, açık bir göndermede bulundu.

KOLTUKTAN KALKMAKTA SIKINTI YAŞIYORSA!...

Arınç'ın yeniden paylaştığı o tweette Gökçek'in daha önce istifa edeceğini söylediği halde vazgeçtiğini gösteren görüntüler ve altında Arınç'ın şu ifadeleri yer alıyordu:

"Bir Hint Atasözünde denir ki: 'EĞER BİRİLERİ OTURDUĞU KOLTUKTAN KALKMAKTA SIKINTI YAŞIYORSA KESİNLİKLE ALTINI KİRLETMİŞTİR'"

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Arınç'tan bomba Gökçek tweeti: Eğer kalkmıyorsa!.. haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR42 YORUM
  • Misafir 21 Ekim 2017 12:29 ALLAH AŞKINA SUSUN BİR DEFA.KONUMUZ BU MU YANİ.ETRAF ATEŞ ÇEMBERİNDE,İÇERDE VE DIŞARDA HUZUR YOK.EKONOMİ CAN ÇEKİŞİYOR.BORÇLAR HAD SAFHADA-HAZİNE AÇIĞI;ZİRVEDE-VATNDAŞA YÜKLENEN VERGİ ZİRVEDE.KONTROL MEKANİZMASI UYKUDA- İNSANLAR BORÇLU-İCRALAR DAĞ GİBİ.SİZ İSE İNSANLARLA ALAY EDİYORSUNUZ.YAZIK DEĞİL Mİ?İSTİFA EDECEK Mİ ETMEYECEK Mİ?BU BENİ ASLA İLGİLENDİRMİYOR.BENİ HAYAT PAHALILIĞI-YOKSULLUK-VURGUN-SOYGUNLAR-HAKSIZ ZENGİNLEŞMELER-İLGİLENDİRİYOR.BUNLARI TARTIŞACAĞINIZA-NERDEN BULDUN,NASIL ZENGİN OLDUN LARI TARTIŞALIM.

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro