eposta yazdır zoom+ zoom-

Almanya'nın PKK yalanı ortaya çıktı

Almanya'nın PKK yalanı ortaya çıktı

Geçtiğimiz hafta PKK paçavralarının yasaklandığı açıklanan Almanya'da binlerce terör örgütü yandaşları meydanlarda miting düzenledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-03-2017 01:00 - Güncelleme: 19-03-2017 01:00

Terör örgütü PKK/PYD yandaşları bugün  Almanya'nın  Frankfurt kentinde miting düzenledi. Terör örgütü yandaşları, ellerinde terör örgütü lideri  Abdullah Öcalan'ın posteri ve  PKK paçavralarıyla birlikte polis korumasında yürüdü.

Türk bakanlarının toplantılarını güvenlik bahanesiyle iptal eden  Almanya, terör örgütü PYD eşbaşkanı  Salih Müslim'in mitingde konuşmasına izin verdi.

PKK PAÇAVRALARI YASAKLANMIŞTI

Dün gerçekleşen mitingde  Almanya'nın yalanı ortaya çıktı. Federal  İçişleri Bakanlığı, geçtiğimiz hafta  PKK paçavralarını ve  Abdullah Öcalan'ın posterlerini yasaklamıştı. Yasak metni güvenlik birimlerine ve eyaletlere gönderildi. Ancak karardan bir hafta sonra terör örgütü yandaşları ellerinde paçavralarla birlikte  Almanya sokaklarında yürüdü.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Almanya'nın PKK yalanı ortaya çıktı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Turgut Şentürk 19 Mart 2017 02:37 Avrupanın beslediği koruduğu, ülkemizdeki hainlerinde destek olduğu bu soysuzlara Hayır. Bunun içindir ki Vatanimiz, Milletimiz, Devletimiz ve Türklüğün bekası için EVET diyoruz.

    CEVAP YAZ 2 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro