eposta yazdır zoom+ zoom-

Abdurrahman Dilipak'tan olay paylaşım! Çişinizi için

Abdurrahman Dilipak'tan olay paylaşım! Çişinizi için

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, sosyal medya hesabı Twitter'dan öyle bir paylaşım yaptı ki mesajı gören herkes şaşıp kaldı. Dilipak mesajında ''Cola yerine çişinizi için daha steril'' diye yazdı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-12-2017 09:34 - Güncelleme: 15-12-2017 09:34

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "kitabım" dediği kolayla ilgili olumsuz yorumların yer aldığı Muammer Karabulut'un kitabını paylaşarak ilginç bir öneride bulundu.

Dilipak, kişisel Twitter hesabında "kütüphanecik"e bıraktığı kitabın fotoğrafını yayımladı. Ergenekon davasından 11 ay tutuklu kalan Uluslararası Noel Baba Barış Konseyi yönetim kurulu başkanı Muammer Karabulut'un yazdığı "Cola / Sır mı günah mı?" adlı kitabı "kütüphanecik"e bırakan Dilipak, kitabın fotoğrafını Twitter'da paylaşarak şunları yazdı:

COLA YERİNE ÇİŞİNİZİ İÇİN: "Dünya devi bilinen Cola ilgili kitabım kütüphanecik de yerini aldı... Özel not; Cola yerine çişinizi için, daha sağlıklı ve steril."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Abdurrahman Dilipak'tan olay paylaşım! Çişinizi için haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR32 YORUM
  • Misafir 15 Aralık 2017 14:52 adam kimya profesörü mübarek ! nerede tahlil ettirmis acaba? gecenlerde bir hadisci-molla deve sidigi sifa-mübarek dedi.. ben icersem deve sidigi icecegim.. Doktora falan gitmeye gerek yok, elimde kova direkt DEVE'ye :))

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Abdurrahman Dilipak
ABDURRAHMAN DİLİPAK KİMDİR?

Yeni Akit Gazetesi'nin yazarı olan Abdurrahman Dilipak, 1969 da Konya İmam-Hatip okulundan mezun oldu. Güzel Sanatlar Akademisine girmek için resim dersleri aldı. İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Arap ve Fars Filolojis

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro