eposta yazdır zoom+ zoom-

4N1K İlk Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali'nin son durumu ne ?

4N1K İlk Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali'nin son durumu ne ?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan sevilen gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk'ın 7. yenibölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Ali bıçaklanmış ve hastaneye yetiştirilmişti. Yeni bölümde Ali'nin akıbeti nolacak?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-08-2018 16:50 - Güncelleme: 14-08-2018 16:50

4N1K İlk Aşk dizisinin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV'nin sevilen gençlik dizisi 4N1K'nın yeni bölümünde bıçaklanan Ali, sağlığına kavuşuyor ve hastaneden çıkıyor. Yaprak büyük bir tehlikeyle karşı karşıya... Barış ise Ali'yi çok zor bir durumda bırakıyor. Yaprak'ın karşısına geçen Ali, duygularını itiraf edebilecek mi?YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?: Ali, taburcu olmuş eve çıkmıştır. Çete ona eve geliş sürprizi hazırlamıştır. Ancak Ali’den onu hastaneye yetiştirenin Barış olduğunu hala saklarlar. Herkes Ali’nin hızla iyileşmesinden dolayı çok mutludur ama Tekelioğlu ailesinin üzerindeki kara bulutlar henüz dağılmamıştır. Tuzağa düşürülen arkadaşlarının intikamını almak isteyen saldırganlar günlüğü kurye ile Ali’ye gönderirler. Ela öğretmenin günlüğü Ali yerine bir tesadüfle Barış’ın eline geçer. Yaprak’ın ise başı devamsızlıktan derttedir. Hastanede Ali’nin yanında olması ona pahalıya patlamıştır. Eğer kaybolan okçuluk raporunu bulmazsa devamsızlıktan kalacaktır. Sonunda hastaneye getirilişi hakkında gerçekleri öğrenen Ali, Barışla ödeşmek ister ve ona “Benden bir iste ne olursa yapacağım” der. Barış da Yaprak’a aşkını itiraf etmesini ister. Eğer kabul ederse aralarından çıkacağına söz verir. Herkes kayıp raporun kopyasını bulmak için seferber olurken Barış günlüğün kime ait olduğunu bulmuştur. Sinan ise hiç ummadığı bir anda Müdür ile annesinin ayrılmadığını öğrenir.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN 4N1K İlk Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali'nin son durumu ne ? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro