eposta yazdır zoom+ zoom-

17 Nisan tatil mi? Pazartesi okullar ve üniversiteler tatil edildi mi?

17 Nisan tatil mi? Pazartesi okullar ve üniversiteler tatil edildi mi?

Seçimden bir gün sonra yani 17 Nisan 2017 Pazartesi günü okulların tatil olup olmadığı merak ediliyordu. Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklamada 17 Nisan'da okulların tatil olup olmadığını açıkladı. İşte o açıklama...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-04-2017 16:03 - Güncelleme: 16-04-2017 16:03

17 Nisan resmi tatil mi olacak sorusu binlerce öğrenci tarafından merak konusu olmaya devam ediyor.

Referandum öncesinde birçok öğrenci okulların tatil olup olmayacağını araştırıyor. Referandum'da birçok okulda vatandaşlar oy kullanmaya gidecek ve birçok öğretmen sandıklarda görev yapacak. Peki, 17 Nisan resmi tatil mi? 17 Nisan'da Üniversiteler tatil olacak mı?

17 Nisan Pazartesi günü okullar tatil mi olacak sorusu, referandumun ertesi gününün tatil olup olmayacağını araştırdı. Milyonlarca vatandaşın merakla araştırdığı konunun arasında 17 Nisan'da üniversiteler tatil olacak mı konusu da yer aldı. Sandık görevlisi olarak okullarda, görev başında olacak olan öğretmenler için açıklama yapan Milli eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, bu konunun görüşülüp bir karara bağlandığını ve okulların 17 Nisan Pazartesi günü tatil edildiğini ifade etti.

Hürriyet'in haberine göre, 17 Nisan pazartesi günü okulların tatil olmasıyla ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "16 Nisan'da halk oylamasını yapıyoruz, sandık kurullarında birçok öğretmenimiz görev almakta. Sayımların sağlıklı olabilmesi için, yapılacak itirazların da yine sağlıklı şekilde neticelenebilmesi için, aynı zamanda okullarımızda düzenin sağlanması ve temizliğinin hakkıyla yerine getirilebilmesi için Başbakan'ımızın talimatıyla 17 Nisan'ı tatil etme kararı aldık" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN 17 Nisan tatil mi? Pazartesi okullar ve üniversiteler tatil edildi mi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro