BIST 1.103
DOLAR 7,69
EURO 8,97
ALTIN 461,17
HABER /  EMLAK

Ziraat’den sonra Vakıfbank da indirdi

Ziraat Bankası'ndan sonra bir kamu bankası daha konut kredisinde düzenlemeye gitti. VakıfBank, aktif kredili müşterisi olan firmaların ürettiği konutlardan satın almak isteyen bireysel müşterilerine yüzde 0,98 faizle 120 ay vadede 500 bin TL'ye kadar konut kredisi verecek.

Abone ol

VakıfBank, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine ‘SarıPanjur Konut Kredisi’ ile destek verme kararı aldı.

Kampanya kapsamında VakıfBank’ın aktif kredili müşterisi olan firmaların ürettiği konutlardan satın almak isteyen bireysel müşteriler, kampanyaya dâhil olan firmaların da katkısıyla aylık yüzde 0,98 faiz oranından 120 ay vadede 500 bin TL ye kadar “SarıPanjur Konut Kredisi” kullanabilecekler.

Konu ile ilgili açıklama yapan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, “Müşterilerini yakından takip eden bir banka olarak, onların ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun çözümler üretiyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz konut kredisi kampanyalarımızla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu kampanya ile ayrıca konut sektörünün lokomotif olma özelliği de harekete geçirilerek 200’den fazla iş koluna da önemli katkı sağlayacağız. Önümüzdeki dönemde de her sektörde olduğu gibi konut sektöründe de farklı kampanya ve fırsatlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam edeceğiz” dedi.
Uygulama kapsamındaki konut kredisi ödemelerinin bir kısmı firmaların VakıfBank’taki ticari risklerine mahsup edilirken kalan kısmı da ilgili firmalara nakit akışı sağlayacak. Böylelikle bankacılık sektörüne, konut üreticilerine, yan sektörlere ve ev sahibi olmak isteyenlere destek sağlanmış olacak

ZİRAAT BANKASI DA FAİZLERİ YÜZDE 1'İN ALTINA ÇEKMİŞTİ

Ziraat Bankası da konut kredisi faizlerini yüzde 1'in altına çekmiş yapılan açıklamada konut kredilerinde faiz oranın 0.98'in altına çekildiği ve 500 bin liraya kadar verilecek konut kredilerinin 120 aya kadar vadesinin uzatılabileceğine dikkat çekilmişti.

ÖNCEKİ HABERLER
Yılmaz Vural'a büyük şok! Evini soymuşlar
AÖL sonuçları ne zaman açıklanır MEB sınav sonuç bilgisi
21 yıl evli kaldı 3 çocuğu oldu DNA testine göre 3 çocuk da başkasından
Adanalı Kiki'ye hapis yolu gözüktü 2 yıl yatabilir
Hamza Dağ aslen nereli eşi Zeynep Dağ ve çoçukları kimdir?
Berker Başmanav kimdir yaşı kaç Masterchef Berker Yemekteyiz'e katılmış
Yorumlar