BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
HABER /  GÜNCEL

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi 60/120 ay faiz oranları ödemesi

Ziraat Bankası ihtiyaç ve konut kredisi için faiz indirimi yaptı. Vatandaşlar ise Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu sorusunun yanıtını aramaya başladı. Konut kredisinde 120 aya kadar faiz yüzde 1.28 oldu.i htiyaç kredisi faizini ise 60 aya kadar yüzde 1.53'e indirdi.

Abone ol

Ziraat Bankası ihityaç ve konut kredi faizlerinde inidir yaptı. Konut kredisinde 120 aya kadar faiz yüzde 1.28 oldu.i htiyaç kredisi faizini ise 60 aya kadar yüzde 1.53'e indirdi.

Ziraat Bankası ekonomideki olumlu gelişmelerle birlikte faiz tarafında adım atmaya devam ediyor. Konut ve ihtiyaç kredilerinde Ziraat Bankası faiz indirimine gitti.

Banka, konut kredisi faizini 120 aya kadar yüzde 1.28'e, ihtiyaç kredisi faizini ise 60 aya kadar yüzde 1.53'e indirdi.

Bankadan şu açıklama yapıldı:

Ziraat Bankası ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyetin yanında olma anlayışının bir parçası olarak konut sektörüne uzun yıllardır öncü ve etkin finansal çözümler sunmaktadır. Her yıl pazar payını kesintisiz artıran Ziraat Bankası konut kredilerinde sektörün açık ara lider bankası konumuna ulaşmıştır.

Ziraat Bankası, müşterilerinin konut kredisi taleplerini; uygun faiz oranları, üstün hizmet kalitesi, hızlı ve kolay değerlendirme süreçleri, her kesime uygun koşullarda sunulan geniş ürün yelpazesi ve gelire uygun özel ödeme planı seçenekleri ile karşılamayı sürdürmektedir.

Ziraat Bankası; bir yandan konut üreticisi firmalarımız ile bireyleri düşünen çözüm önerilerini sürekli geliştirmeye devam ederken, aynı zamanda vatandaşlarımızın mümkün olan en iyi maliyetle konut edinmelerini amaçlamaktadır. Bu çerçevede Ziraat Bankası; son dönemde ekonomide yaşanan olumlu gelişmeleri ve maliyetlerde görülen iyileşmeyi müşterilerine yansıtmak amacıyla konut kredisi faiz oranlarını 04 Mart 2019 tarihinden itibaren 120 aya kadar tüm vadelerde aylık %1,28’e indirmiştir. 

Diğer taraftan, ihtiyaç kredilerinde de 60 aya kadar vadelerde faiz oranını aylık %1,53’e indirmiştir. 

Her gelir grubunda yer alan müşterilerin kullanımına sunulan bu imkanlar ile gerek konut ihtiyacı olan vatandaşlarımıza gerekse de konut üreticisi firmalara önemli bir destek sağlanmasının yanı sıra, ihtiyaç kredilerinde de müşterilere maliyet avantajı sağlanacaktır.

ÖNCEKİ HABERLER
Ekrem İmamoğlu Silivri'de konuştu gençlere üzülüyorum
Kadir Gecesi ne zaman 2019 hangi güne denk geliyor faziletleri
Şenol Güneş için her an karar değişebilir
Bu sene Ramazan ne zaman başlıyor 2019 hangi ay Ramazan?
Süleyman Soylu: Dağlarda kafalarını bile kaldıramayacaklar
2019 kandil günleri ne zaman 2019 kandilleri
Siyer sınav sonucu 2019 ne zaman açıklanır ayın kaçında?
Gaziantep'te hırsız çalmamaya 5 saat dayanabildi
Murat Kurum son dakikayı duyurdu! Belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne geçiliyor
Muhterem Nur kaç yaşında Müslüm Gürses'ten kaç yaş büyük
Yorumlar 1 yorum