BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
MEDYA

Zemheri 2. bölüm fragmanı

Zemheri dizisi 2. yeni bölümüyle 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı Show TV'de olacak. Zemheri'nin bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Zemheri 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zemheri'nin yeni bölümünde neler olacak? Zemheri 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı Show TV'de...

Firuze ve Ayaz... İki güzel yürek, iki aile yükü taşıyan çocuk. Kaderin bir araya getirdiği yollarını saf, tertemiz aşklarıyla döşemektir tek dertleri.

Taşımak zorunda oldukları yükleri, birbirlerine duydukları sevgiden aldıkları güçle omuzlarlar. Tüm bu zorlukların içinde küçücük, kendilerine ait bir geleceğin umudunu yeşerttiler. Ta ki kader fikrini değiştirip yolundan dönene kadar…

Ayaz öyle bir yol ayrımında kalır ki; merkezinde Firuze’nin taht kurduğu hayatından, hayallerinden, geleceğinden vazgeçmek zorunda kalır. Kalbini istemese de Berrak’a teslim eder. Bu feda annesi uğrunadır. Ancak arkasında acı ve hayal kırıklığı içinde bıraktığı Firuze’nin yüreği taşlaşır. İlk ve son defa inanmıştır, artık kalbinin kapıları inanmaya sonsuza dek kapalıdır.

Fakat hayat yine bildiği gibi yazar hikâyeyi, bir kördüğüm noktasında denk getirir herkesi. Firuze babasının suçsuzluğunu ispatlamak her şeyini ortaya koyduğu anda beklemediği bir sınavdan geçmek zorunda kalır. Kalbini kıran adamı, babasının özgürlüğü için mücadele etmek zorunda kalacağı Ertan’ın yanında bulur. Hayat bu dörtlü çıkmazda Firuze’ye ne getirecektir?

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Afili Aşk 30. bölüm fragmanı
Benim Adım Melek 17. bölüm fragmanı
Tutunamayanlar 3. bölüm fragmanı
Payitaht Abdülhamid 104. bölüm 2. fragmanı
60 saniyede bugün (15 Ocak 2020)
Kuyumcudan 17 kilo altın çalan soyguncular kamerada
Müge Anlı ve Esra Erol intihar etmek üzere olan adamı duyunca stüdyodan koştu!
Ali Koç: Bu kahpe örgüte karşı olmak kolay!
Donald Trump Kasım Süleymani'ye küfür etti
Adıyaman’da şoke eden görüntü! Genç kızı sokak ortasında öldüresiye dövdüler
Yorumlar