BIST 5.037
DOLAR 19,09
EURO 20,61
ALTIN 1.196,53
HABER /  MEDYA

Yer yerinden oynayacak! O isim açıkladı bugün...

Türkiye Gazetesi yazarlarından Batuhan Yaşar, köşesinde bugün açıklanacak Akıncılar İddianamesi'ne yer verdi. Yaşar, bugün açıklanacak bilgi ve belgeler için 'yer yerinde oynayacak' dedi.

Abone ol

İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Türkiye Gazetesi'ndeki köşesinde bugün açıklanacak Akıncılar İddianamesi'ne yer verdi.

Yaşar, Akıncılar İddianamesi'ninde açıklanacak bilgi ve belgelere dikkat çekerek, 'yer yerinde oynayacak' dedi.

FARKLILIKLARLA KARŞILAŞACAĞIZ

İşte Batuhan Yaşar'ın yazısıdan ilgili kısım şöyle...Hemen söyleyelim.. Akıncılar İddianamesi bugün açıklanıyor.. Tam 1600 sayfa.. İçeriği itibarıyla farklılıklarla karşılaşacağız.. Bu ifadeyi olumlu manada kullanıyorum.

AKINCI İDDİANAMESİ DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK

Darbe günü yani 15 Temmuz’da Büyükada’da yapıldığı iddia edilen toplantı hâlâ akıllarda. CIA’in Orta Doğu uzmanı Graham Fuller ve Henry Barkey'in de o toplantılara katıldığı söylenmişti. Akıncı İddianamesinin dengeleri Türkiye lehine değiştireceğini yazmıştık.

YER YERİNDEN OYNAYACAK

Bunun altını tekrar çizmek istiyorum..Yer yerinden oynayacak Öyle bilgi ve belgeler açıklanacak ki yer yerinden oynayacak. Akıncılar İddianamesi, FETÖ’nün 15 Temmuz darbesini nasıl gerçekleştirdiği, bilgi ve belgeleriyle bütün delilleri, ses ve görüntü kayıtları ile ortaya koyuyor.

FETÖ'NÜN HAMLESİ BOŞA DÜŞTÜ

Bir defa çok açık yalın, her şeyi net olarak ortaya koyan bir iddianame olduğunu söyleyebiliriz. ABD’deki veya Almanya’daki ilkokul 1. sınıf talebesine bile okutsanız “Aaa evet bunu FETÖ yapmış” diyecektir emin olun..FETÖ’nün hamlesi boşa düştü.."