BIST 1.143
DOLAR 7,72
EURO 9,05
ALTIN 469,79
HABER /  MEDYA

Yeni Gelin 50. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti

Yeni Gelin 50. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 19 Mayıs Cumartesi günü ekrana gelecek Yeni Gelin dizisinin 50. yeni bölümünde neler olacak? Son bölümüyle büyük beğeni toplayan Yeni Gelin 50. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

Show TV'de cumartesi akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Yeni Gelin dizisi, son bölümüyle yine ekrana kilitledi. Herkes şimdiden Yeni Gelin dizisinin 50. yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Nazgül’ün oyunla başlayan doğum serüveni gerçeğe dönmüş, Bozok’lar yeni torunlarını kucaklarına almıştır. Konağa gelen yeni bebek, beraberinde yeni umutlar getirse de Bozok Konağı’nı sıkıntılı günler beklemektedir. Çünkü Kalender Ağa, ortadan kaybolmuştur. Kimse nerde olduğunu bilmemektedir. Fakat şimdilik konağın, Kalender Ağa’dan daha büyük sorunları vardır. Afet’in sırrını herkes öğrenmiştir. Konaktakiler bunun şokunu atlatamamışken davetsiz bir Tanrı misafirini kapılarının önünde bulurlar. Bu misafir, Afet’in yarasına bir nebze de olsa merhem olmuştur. Kaynanalar, bütün enerjilerini Kalender Ağa’yı bulmaya harcayacakken öncelikleri değişir. İlk hedefleri Gökhan’ın çocuk sahibi olmasını sağlamaktır. Bunun için, Kalender Ağa’nın yokluğunu fırsat bilip bir yarışma düzenlerler. Yarışmadan da umduğunu bulamayan kaynanalar, başka planlar yapacakken Ayşe herkesten önce davranır. Ayşe’nin emrivakisi konakta şok etkisi yaratır. Afet, bir yol ayrımının başındadır. Ya herşeyi bırakıp gidecektir ya da yaşanan herşeyi sineye çekecektir. Fakat kimsenin hesaplayamadığı bir üçüncü seçenek daha vardır. 

YENİ GELİN 50. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Cumhurbaşkanı seçimi kesin aday listesi yayımlandı
3 yöntemle milyonluk vurgun yaptılar
Kuzey Kore'den flaş 'nükleer' açıklaması!
Azerbaycan mesajı verdi! 'Geniş operasyona hazırız'
Irak'ta sandıklar kapandı, seçim sistemi hacklendi
Ersa Tokelli yaşı kaç evli mi Masterchef Esra nereli?
Yorumlar