HABER /  DÜNYA

Yanında uyuyan kadını taciz edince...

ABD'de bir Türk vatandaşı, Phoenix-New Jersey seferini yapan United Airlines uçağında yanındaki koltukta uyuyan kadın yolcuyu taciz ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı

Cinsel taciz suçundan yargılanan 48 yaşındaki B.A.'nın, Newark havaalanında nezarete alındıktan sonra mahkemeye çıkarıldığı belirtildi.

Savcılığın iddiasına göre, Pazartesi gecesi gerçekleşen olayda, B.A., pencere kenarındaki koltukta uyuyan kadın yolcunun göğüs ve bacaklarını elledi.

Uyandığında yanındaki yolcunun bir elini gömleğinin içinde, diğerini de eteğinin altında bulan kadının ifadesine göre, nefes nefese olan B.A. kendisinden onu öpmesini istedi.

screen-shot-2012-08-23-at-11.05.09-am.pngKadının bu durumu uçuş personeline bildirmesinin ardından B.A. uçakta gözaltına alındı, iner inmez de federal polise teslim edildi.

Associated Press, el ve ayaklarından kelepçelenen B.A.'nın ilk duruşmada konuşmadığını bildirirken, hakim kefalet ücretinin belirlenmesi için duruşmaların sürdürülmesine karar verdi.

"ELLEMEM İÇİN BENİ ZORLADI"

B.A., polise verdiği ifadede, kadının kendisini zorlamasıyla onu ellediğini öne sürdü.

ABD'de geçtiğimiz yıl 48 yaşındaki İsrailli haham Gavriel Bidany, Tel Aviv-New York seferini yapan bir uçakta İsrailli bir kadın askeri taciz ettiği gerekçesiyle 60 gün hapis cezasına çarptırılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde de Hawaii Adaları’na uçan Hawaiian Havayolları uçağında uyku hapı alan bir kadın yolcu, yanında oturan Luavalu Seuva’ai tarafından cinsel tacize uğradını iddia etmişti.

ÖNCEKİ HABERLER
İran FATİH 110 ile savunacak!
İran FATİH 110 ile savunacak!
Şüpheli çantadan ne çıktı?
Şüpheli çantadan ne çıktı?
1 tonluk kamyon üzerine devrildi
1 tonluk kamyon üzerine devrildi
Benzine zam geldi!
Benzine zam geldi!
İsrail'in tehditleri boş!
İsrail'in tehditleri boş!
Hacamat takvimi 2019 temmuz ayında hangi günler yapılır?
Hacamat takvimi 2019 temmuz ayında hangi günler yapılır?
Yorumlar