HABER /  MEDYA

Yalaza 16.yeni bölüm fragmanı İbrahim evlenecek mi?

Yalaza 16.yeni bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı. 8 Ocak 2018 tarihinde ekrana gelmesi planlanan Yalaza 16.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalaza 16.yeni bölüm fragmanı internethaber'de.

TRT 1'in pazartesi günleri ilgiyle takip edilen dizisi Yalaza yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gördü. İbrahim'in evlenip evlenmeyeceği merakla beklenirken yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Arda’nın velayetini alabilmek için Nalan’a evlilik teklif eden İbrahim, Alev’le yüz yüze kaldı. Alev, aileyi bu durumdan kurtarmak için İbrahim’e evlilik teklif eder ama cevap alamadı. Aralarında bir kırgınlık oluştu. İbrahim kızlarına Nalan’la evlendiğini söyler. Akartürk ailesinde şok yaşanır fakat Arda’nın velayeti için yapılan bu evliliğe kimse sesini çıkarmadı. Sosyal Hizmet Görevlileri evi denetlemek için geldiği sırada mutlu bir aile gibi görüneceklerdir. Fakat Nalan uyumak için kendi evine geçtiği zaman görevliler gelir ve işler karıştı. Ejder ise İbrahim’i zor durumda bırakma planlarını gerçekleştirmek için Yaşar’ı kullanmaya başladı. Lakin Ejder’in hedefi sadece İbrahim değildir.

YALAZA 16.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Fazilet Hanım ve Kızları 29.bölüm son bölümde Ece çok zor durumda
Deprem uzmanları ikiye bölündü! Uyarıcı mı artçı mı?
İstanbullu Gelin 31.yeni bölüm fragmanı Esma Hanım aşk sarhoşu
İsrail 2 Türk vatandaşını sınır dışı etti!
Kalp Atışı 26.bölüm fragmanı Eylül ile Ali Asaf ne yapacak?
Çin coronavirüsü belirtileri! Öksürükle başlıyor zatürre gibi belirtileri var
Yorumlar