HABER /  GÜNCEL

Volkswagen, Doğuş Otomotiv ile yola devam dedi

Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu’nun 25 yıldır Türkiye'deki distribütörü. İki büyük şirket, Volkswagen Grubu'nun dijitalleşme temelinde başlattığı yeni gelişim stratejisi kapsamında distrübütörlük anlaşmasını güncelledi.

Volkswagen Binek Araç Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jürgen Stackmann, anlaşmanın süre kısıtı olmadan yenilendiğini, bunun da Grubun, Doğuş Otomotiv’e olan güvenin ve iki kurum arasındaki güçlü birlikteliğin göstergesi olduğunu söyledi

Doğuş Otomotiv Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu ile Volkswagen Binek Araç Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jürgen Stackmann’ın imzalarıyla güncellenen distribütörlük anlaşması, Volkswagen Grubu’nun başta dijitalleşme olmak üzere gelecekte dünya genelinde geliştireceği yeni hizmet ve ürünlerin, Türkiye’deki hızlı ve tam uyumla kullanıcılara ulaşmasını sağlayacak.

WOLFSBURG'DA UCU AÇIK İTTİFAK
Almanya’nın Wolfsburg kentinde gerçekleşen imza töreninde konuşan Stackmann, distribütörlük anlaşmasının özellikle bir süre kısıtı olmadan güncellendiğini, bunun da Volkswagen Grubu’nun dünya genelindeki en büyük distribütörlerinden olan Doğuş Otomotiv’e duyduğu güvenin ve iki kurum arasında yıllara dayanan güçlü birlikteliğin bir göstergesi olduğunu söyledi. Törene, Volkswagen Binek Araç Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Peter Meiwald ve Volkswagen Binek Araç Uluslararası Satış Direktörü Achim Schaible de katıldı.

BİLALOĞLU: "YENİ TEKNOLOJİLER İLE HİZMET KALİTEMİZİ DAHA DA ARTTIRACAĞIZ"
Ali Bilaloğlu“Güncellenen anlaşma ile birlikte, Doğuş Otomotiv olarak faaliyete başladığımız 1994 yılından bu yana, her yıl daha da güçlenen Yetkili Satıcı ve Servis teşkilatımız ile çağdaş teknolojileri ve çözümleri kullanarak Türkiye’de müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Doğuş Otomotiv’in Volkswagen Dünyasındaki en başarılı distribütörlerin başında geldiğini belirten Bilaloğlu “ Bu başarımızın temelinde Türkiye genelindeki yetkili satıcılarımızın ve müşterilerimizin büyük desteği bulunuyor. Bizlere destekleri nedeniyle, teşekkür ederiz” diye konuştu.

NİSAN 2020'DEN İTİBAREN YÜRÜRLÜKTE
Güncel anlaşma, Nisan 2020’den itibaren yürürlüğe girecek. Anlaşma, Volkswagen Grubu’nun dijital çözümlerinin Doğuş Otomotiv’in Türkiye genelindeki yetkili satıcı ve servislerinde uygulamaya alınmasından, gelecekte sunulacak dijital ürünlerin Türkiye’de kullanıcılar ile buluşmasına kadar birçok alanı kapsıyor.

ÖNCEKİ HABERLER
ABD Savunma Bakanı Mattis'den NATO açıklaması
Yılmaz Vural : 'Beni Fenerbahçe'ye bir getirin görün futbolu'
Reza Zarrab'a 300 bin liralık dava! İbrahim Tatlıses ile ilgisi ne?
Citroen C5 Aircross Paris'te tanıtıldı
Fransa'dan İran'a şok suçlama! Paris saldırılarının...
Ankara Konya hızlı tren biletleri tam/öğrenci esnek fiyat ne kadar?
Yorumlar